Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Premiera - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Premiera (/Temat-Premiera-70860)



Premiera - MixKosa - 10-06-2013 08:38

Witam, nie rozumiem czegoś a może tak jest nie wiem, chodzi mi o coś co wychodzi za miesiąc, dwa, cztery, rok a na YT już są key do pobrania. Czy to ma sens robienia czegoś do czegoś jeśli tego jeszcze nie ma? oglądam sobie te filmy na YT i tak się zastanawiam czy to ma sens czy nie. Jaka jest wasza opinia???


RE: Premiera - Lusek - 10-06-2013 08:42

Sensem jest wrzucenie filmiku dużo przed premierą i go nie upublicznianie od razu. Dodajesz Lajki, komentarze, i 2 tygodnie przed premiera upubliczniasz filmik aby był jak najwyżej. Osobiście nie widzę sensu wrzucania pół roku wcześniej np hacka do gry.


RE: Premiera - MixKosa - 10-06-2013 08:46

No właśnie a na YT jest tego masa ponad rok do premiery a oni już dają key że działa wszystko cacy. Big Grin


RE: Premiera - venzer - 10-06-2013 11:01

Sami sobie szkodzą jak ktoś wejdzie dzień przed premierą i zobaczy że crack już jest to się zorientuje że coś nie tak.
Lepiej wrzucić film i udostępnić go tuż przed premierą (godziny)


RE: Premiera - matimus - 10-06-2013 15:00

Ja z niszami miałem już tak że 2 tygodnie przed premierą gry pobrania już wpadały Jerk


RE: Premiera - Vister81 - 10-06-2013 16:04

Mi to nawet pobranie, dosyć niedawno, wpadło do gierki, której premiera ma się odbyć za kilka miesięcy Jerk2 I to nie jedno, a sześć pobrań Big Grin


RE: Premiera - TastemanPL - 10-06-2013 18:44

Hah. Gra wychodzi w Sierpniu a dzisiaj jest filmik wrzucony 1 rok temu Haha. Najlepiej 7-14 dni.


RE: Premiera - MixKosa - 10-06-2013 19:40

No właśnie o tym mówię gdzie oni mają mózgi rok do przodu już mają wszystko bekabeka a najlepszy film widziałem dziś pokazowy coś tam koleś pokazuje ale rok temu było o tym głośno nie powiem o czym ale było i wyciął film z YT i wkleił do siebie i dopisał do tytułu że to z 2013 r i działa wszystko beka


RE: Premiera - startchips - 10-06-2013 19:46

@UP
Pełno takich filmików jest beka


RE: Premiera - Mksuzi - 11-06-2013 01:08

Naiwniacy są wszędzie i to się nigdy nie zmieni.

Jeśli ma się trochę czasu to warto stworzyć takie projekty, tylko z odpowiednim wyprzedzeniem. Nie rocznym, ale max miesięcznym.