Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecę zdobycie/napisanie listy portali ogłoszeniowych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlecę zdobycie/napisanie listy portali ogłoszeniowych (/Temat-Zlece-zdobycie-napisanie-listy-portali-ogloszeniowych-70842)



Zlecę zdobycie/napisanie listy portali ogłoszeniowych - Macieqx - 09-06-2013 19:10

Witajcie, szukam osoby, która wykona listę portali ogłoszniowych.

Brzmi prosto ?

Potrzebuję listę 20 - 100 portali
  • Rejestracja jest darmowa
  • Serwis jest lokalny (np: Tylko miasto Żory, albo aglomeracja Śląska)
  • Dodawanie ogłoszeń jest bez akceptacji administracji
  • Tylko polskie serwisy

Dobrym przykładem może być trójmiasto.pl

Proszę o podawanie ceny za 1 portal, lub za wszystkie (podać liczbę)

Powtarzam : Nie interesuje mnie gumtree, ani inne takie tego typu.

Płatność : paypal


RE: Zlecę zdobycie/napisanie listy portali ogłoszeniowych - surfer0700 - 09-06-2013 19:13

mam spis bodajże 150 serwisów ogłoszeniowych, są tam serwisy zarówno takie jak tablica.pl ale i również jakieś typu bydgoszczak itd.
jeżeli jesteś zainteresowany to wyslij mi prywatną wiadomość, listę dam Ci całkowicie za darmo.


RE: Zlecę zdobycie/napisanie listy portali ogłoszeniowych - Macieqx - 09-06-2013 19:17

Super, PW już poszło


RE: Zlecę zdobycie/napisanie listy portali ogłoszeniowych - surfer0700 - 09-06-2013 19:19

Lista 142 serwisów ogłoszeniowych wysłana. Zdecydowane 90% z nich nadal działa i prężnie prosperuje Smile


RE: Zlecę zdobycie/napisanie listy portali ogłoszeniowych - Macieqx - 16-06-2013 21:34

Do zamknięcia.


Zlecę zdobycie/napisanie listy portali ogłoszeniowych - yazir - 16-06-2013 22:16

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.