Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Max998 - mówi jak jest. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Max998 - mówi jak jest. (/Temat-Max998-mowi-jak-jest-70821)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Szpan - głupotą. - Skadi - 01-07-2013 14:10

Tak, tak, związki homoseksualne to plaga egipska! beka Pracuje z lesbijką i nic do niej nie mam Wink Geja też nie jednego w życiu spotkałam - normalni ludzie. Jak dla kogoś walki z siekierami i tasakami to takie same zło jak związki tej samej płci to współczuję Sad


RE: Szpan - głupotą. - diabloo07 - 01-07-2013 15:48

Daniel, widzę, że coś nie tak z Twoim kompasem moralnym - co ma wspólnego bieganie z tasakami po mieście z tym, jak człowiek się ubiera?


RE: Szpan - głupotą. - daniel42na - 01-07-2013 16:06

W poprzednim poście napisałeś
Cytat:m.in. przez takich jak Wy nasz kraj nie jest gotowy na wzrost gospodarczy, bo on pociąga ze sobą większą liczbę imigracji, a co za tym idzie więcej ludzi przeróżnej rasy, w dziwnych (wg Was) strojach i odmiennych od nas. Trochę tolerancji nie zaszkodzi, a to, co robią inni nie powinno nikogo interesować.

Nie mam zamiaru nikomu otwierać oczu jakie są skutki tolerancji dla wszystkiego.. ale wyraźnie to widać w państwach które sobie na to pozwoliły i teraz gorzko żałują, ale w wielu przypadkach jest już za późno.
Ludzie boją się ciapatych i słusznie, oni nie przychodzą w pokojowych zamiarach.. ale tak to jest, jak tacy jak Ty wręcz zapraszają ich do siebie.
"Przyjdźcie i szerzcie religie pokoju" Wink
A może chciałbyś aby wychowywał Cię tato i tatuś?
Więc tolerujmy tolerujmy.. tak uczą nas szkoły, telewizja i media, przecież jesteśmy w UE. To takie mądre i modne.


RE: Szpan - głupotą. - diabloo07 - 01-07-2013 16:33

Napisałem "trochę tolerancji", a nie "całkowita tolerancja", proszę czytać ze zrozumieniem i nie naginać moich postów pod siebie. Nie mam nic przeciwko adopcji przez pary homoseksualne, to ludzie, jak każdy inny człowiek i orientacja nie jest ich wyborem, takich stworzył ich "Bóg", mimo bzdurnej teorii "wszechwiedzącego Kościoła", że da się to wyleczyć, choć nie jest to chorobą.


RE: Szpan - głupotą. - daniel42na - 01-07-2013 16:40

Zboczenie jak każde inne.. naturalnym bym tego nie nazwał mimo, że ludzie na to cierpią tak samo jak na pedofilie, nekrofilie, zoofilie i mase innych zboczeń.
Dla nich też mamy zmieniać świat?
Może pedofilom zalegalizować związki z małymi dziewczynkami, a zoofilom z pieskami i kózkami?


Dziecko powinno mieć matke (przede wszystkim) i ojca, nie dajmy się zwariować lewackiej propagandzie.

tak na podsumowanie
http://www.fronda.pl/a/dwoch-homoseksualistow-stanie-przed-sadem-o-gwalt-nad-dziecmi-ktore-adoptowali-w-sumie-panstwo-pozwolilo-im-zaadoptowac-dziewiecioro-chlopcow-to-istny-horror,27482.html?


RE: Szpan - głupotą. - diabloo07 - 01-07-2013 16:57

Zboczenie? A robią komuś krzywdę tym, że interesuje ich ta sama płeć? Naprawdę coś jest z Tobą nie tak, skoro porównujesz homoseksualizm z pedofilią, polecam poradę u specjalisty. Co do linku to nie skomentuję, widzę, że to Tobie media wyprały mózg Wink Skoro to ma być wg Ciebie argument przeciwko adopcji przez pary homoseksualne, to co powiesz na wydarzenia z Pucka, gdzie para heteroseksualna znęcała się nad adoptowanymi dziećmi? Idąc Twoim tokiem myślenia, pary heteroseksualne również powinny mieć zakaz adopcji.


RE: Szpan - głupotą. - daniel42na - 01-07-2013 16:59

No tak - homoseksualizm to zboczenie.
Polecam znaleźć sobie dziewczyne, ale ty chyba się wstydzisz i wolisz ciepłe kakao z kolegą.


RE: Szpan - głupotą. - diabloo07 - 01-07-2013 17:04

orientacja psychoseksualna – druga warstwa życia erotycznego określająca czy zainteresowanie jest kierowane na kobiety, mężczyzn, obie płci lub żadną z nich. W tej warstwie patologie nie występują - wszystkie rodzaje orientacji seksualnej są wg współczesnych norm medycznych równorzędne.

Więc swoje chore teorie wygłaszaj na chorych katolickich forach lub innych, gdzie siedzą podobni Tobie "wzorowi obywatele" z zaburzeniami natury psychicznej.


RE: Szpan - głupotą. - daniel42na - 01-07-2013 17:06

Idź oddaj się jakże naturalnej masturbacji bo widze że hormony się gromadzą i stajesz się nad wyraz agresywny.. może ci przejdzie.

@down
Ja rozumiem że odmieniec broni swojej odmienności i uznaje ją za norme.. trzeba to jakoś usprawiedliwić, no trudno są i tacy. ALE to nie jest norma i nie powinno być ani tępione ani promowane. Dajmy wolną ręke i prawa homo, to zaraz inni "normalni tylko gustujący inaczej" poczują się pokrzywdzeni i zaczną dociekać swoich praw.
No ale co to za dyskusja, jak zabraknie argumentów, to albo rzuca mięsem albo wkleja wikipedie.. tyle ode mnie.


RE: Szpan - głupotą. - diabloo07 - 01-07-2013 17:07

Człowieku, pisz na temat, a nie wyskakujesz ze swoimi dennymi tekstami rodem z podstawówki. Widzę, że dyskusja na poziomie z Tobą nie może mieć miejsca, więc peace out.