Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Max998 - mówi jak jest. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Max998 - mówi jak jest. (/Temat-Max998-mowi-jak-jest-70821)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Szpan - głupotą. - kleomenes - 26-06-2013 16:24

I teraz spójrz, skoro demokracja to rządy większości(przynajmniej w teorii) to ja się obawiam co oni zrobią z moich dzieci Xpokerface


RE: Szpan - głupotą. - Skadi - 26-06-2013 16:32

Nie liczy się kto jest z jakiego rocznika, zawsze byli ludzie, którzy szpanowali alkoholem/papierosami/innym syfem. Chyba jedna z najgłupszych sytuacji jaka wbiła mi się w pamięć w liceum to jak 18-letnia dziewczyna chwaliła się swoim psiapsiółom tym, że w domu ma słodyczy pod sam sufit, a pije wodę z jakimiś tabletkami odchudzającymi i nie tyje facepalm

Niech każdy ubiera się jak chce, świat jest ciekawszy, a czasem pośmiać się można Wink


RE: Szpan - głupotą. - kleomenes - 26-06-2013 16:42

@Skadi
Świat zapewne jest ciekawy ale nie jest to sielanka i pewne zachowania powinny być wyrabiane u młodych ludzi.
Nie chcę tu przedstawiać swoich ideologii "idealnego państwa" itp. ale na przykład przymusowa służba wojskowa powinna być nadal.


RE: Szpan - głupotą. - Papass - 26-06-2013 22:29

Z przymusową służbą wojskową całkowicie się zgadzam, nie rozumiem dlaczego została ona zniesiona.
Ogółem, jak się patrzy na coraz to młodsze osoby, które mają problemy ze zrobieniem przewrotu w przód, czy w tył to serce kraje.. Do tego inni, niby normalni, przyjmujący styl 'na pedała', gdzie w rurkach i trampeczkach za 400 zł paradują po galeriach Smile
Nie wiem, może mi się wydaje, ale kiedyś raczej rzadko spotykało się takie osoby.
Gdzie szukać winy - a no głównie kwestia wychowania i wpływu otoczenia, które czasem nam 'zdziczeć' nie pozwoli


RE: Szpan - głupotą. - Roxi5017 - 26-06-2013 22:47

Już są takie osoby, że trudno rozróżnić czy to dziewczyna czy chłopak ze stylu ubioru danej osoby. Wink A niby to kobieta powinna być ozdobą mężczyzny i się stroić Tongue


RE: Szpan - głupotą. - vankosiara - 27-06-2013 12:45

Również jestem za wojskiem!
Sam mam zamiar iść do wojska zawodowego Lol

Mnie dziwi jedna rzecz, która można zaobserwować na wsi (w miastach również ale chyba rzadziej).
Siedzę sobie w szkole na ławce, rozmawiam sobie z kolegą o muzyce etc. Nagle podchodzi do nas jakiś nowy uczeń z 1-2 klasy gimnazjum, nie wiem, nie znam w każdym razie go (a moja szkoła do dużych nie należy, więc raczej każdy każdego kojarzy) i przyczepia się do naszego ubioru, zaczyna . Ja - metal, długie włosy (wczoraj ściąłem Lol), moro nachy, trampki oraz czarna koszulka. Kolega podobnie. Patrzę na niego :
- koszulka ledwo się trzyma na jego ciele, w dodatku o 2 rozmiary za duża. Wygląda jakby miało ją już trzecie pokolenie. Firma? Nike.
- spodnie - dresy, łata na łacie. Firma? Adidas
- buty - nowiutkie Nike Mercuriale, pewnie parę dni temu zakupione.

Takie Mercuriale ok. 200zł. Nie pojmuję tego, skoro ich stać na takie buty dlaczego nie kupią sobie nowej koszuli czy jeansów? A jeżeli ich nie stać to po co kupują tak drogie rzeczy? Za 200zł na rynku można kupić masę różnych, dużo nawet fajnych, ubrań..

Wytłumaczy to ktoś?


RE: Szpan - głupotą. - Papass - 27-06-2013 14:46

Cytat:Takie Mercuriale ok. 200zł. Nie pojmuję tego, skoro ich stać na takie buty dlaczego nie kupią sobie nowej koszuli czy jeansów? A jeżeli ich nie stać to po co kupują tak drogie rzeczy? Za 200zł na rynku można kupić masę różnych, dużo nawet fajnych, ubrań..

Wytłumaczy to ktoś?

Albo ukradł, albo myśli, że butami przyćmi resztę swojego ubioru Smile


RE: Szpan - głupotą. - Max998 - 27-06-2013 14:47

Ponieważ chcą wyglądać jak raperzy.
Wyglądają jak raperzy owszem ale tacy, którzy nie sprzedali ani jednej płyty. Wink


RE: Szpan - głupotą. - mattw - 27-06-2013 15:10

(26-06-2013 15:45)daniel42na napisał(a):  odchodząc troche od tematu i nawiązując do kleo przeraża mnie lewactwo płci męskiej ubierające się jak dziewczyny, czyli w skrócie Rihanna herstajl [Obrazek: SR2YD00.jpg], kolojowe obcisłe spodnie, damskie topy..
pedalstwo przejmuje stery
ja rozumiem mode, zacieranie się różnic płciowych ale nie dajmy się wykastrować :|

rodzic 1, rodzic 2 zamiast mama i tato, niedługo na ulicach, szkołach i w pracy nie będzie chłopak, dziewczna tylko obywatel 1,2,3..
ludzie tak łatwo jedzą to czym karmi ich skrzyneczka z antenką zwana tv, totalne odmóżdżenie..

podsumowując facepalm

Tak to prawda, w USA to nie poznajesz czy to chłopak czy dziewczyna, w Polsce gdy zobaczysz takiego mówisz, że pedał ale już niedługo wszyscy będą tzw. pedałami!

https://www.youtube.com/watch?v=36mCEZzzQ3o


RE: Szpan - głupotą. - separacja - 27-06-2013 23:40

[Obrazek: qah8yd.jpg]

Milion wiadomości po rozstaniach 6 klas na facebooku, omatko...