Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Max998 - mówi jak jest. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Max998 - mówi jak jest. (/Temat-Max998-mowi-jak-jest-70821)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Max998 - mówi jak jest. - kleomenes - 23-08-2013 15:54

Zgaduję, sex kamerki ? Big Grin


RE: Max998 - mówi jak jest. - Qwik - 23-08-2013 15:57

Słyszałem ze do straży miejskiej przyjmują osoby po szkołach specjalnych.


RE: Max998 - mówi jak jest. - Max998 - 23-08-2013 16:16

(23-08-2013 15:54)kleomenes napisał(a):  Zgaduję, sex kamerki ? Big Grin

Cóż, muszę Cię zmartwić ale nie.. Big Grin


RE: Max998 - mówi jak jest. - kleomenes - 23-08-2013 16:26

(23-08-2013 15:57)Qwik napisał(a):  Słyszałem ze do straży miejskiej przyjmują osoby po szkołach specjalnych.
Może masz rację ale wygląda to tak jak by przyjmowali po szkole specjalnej troski Smile


RE: Max998 - mówi jak jest. - Max998 - 23-08-2013 16:37

Jak pracodawca przyjmuje do siebie osoby z grupą inwalidzką to dostaje jakieś dodatki pieniężne.
Więc nie ma się co dziwić.. Big Grin


RE: Max998 - mówi jak jest. - Roxi5017 - 28-08-2013 10:07

Kazdy czlowiek ma prawo pracowac. To ze ktos ma grupe inwalidzka nie oznacza ze jest glupi czy cos.. Wink Grupe ma ze wzgledu na stan zdrowia nie tylko psychiczonego ale takze fizycznego, dlatego powstaja firmy ktore przyjmuja pracownikow z grupami, bo normalni pracodawcy sie boja jak slysza ze ktos ma grupe Wink


RE: Max998 - mówi jak jest. - Skadi - 28-08-2013 10:45

Z pracownikami z grupą jest tak, że pracodawca za niego nie płaci! Wręcz ma jakieś profity z tego, no a taką osobę zwykle można zagonić do sprzątania albo fizycznej pracy...jeszcze nie spotkałam osoby zdrowej psychicznie z grupą, ale widocznie mało w życiu widziałam Tongue I nie naśmiewam się, tylko piszę całkiem serio. Pracowałam z takimi i czy to facet, czy kobieta to zwykle wulgarność 50%, agresywność 30%, a 20% jakiejś przydatności...Może i nie zarabiają kokosów, ale się zwykle opierniczają, a pracodawca i tak trzyma takiego...dodatkowo mają rentę oczywiście Wink


RE: Max998 - mówi jak jest. - Max998 - 01-09-2013 09:25

Czas wrócić do tematu jaki chciałem napisać jakiś czas temu.

Mianowicie co mam na myśli mówiąc tv, pustaki, idole nastolatek w XXI.

Któż z nas na MTV i tego typu stacjach ''muzycznych'', które z muzyką od dawna mają raczej nie wiele wspólnego nie słyszał o takich programach jak: ''EKIPA Z Newcastle'' lub ''EKIPA Z New Jersey''.
Na prawdę nie wiem jak nisko upadną jeszcze takie stacje pseudo-muzyczne. Program robiony nie wiem pod co, pod miłość XXI w.? - czyli mimo związku zaliczanie na imprezach innych kolesi/lasek na widoku swojej dziewczyny/faceta, kłótnie picie i ćpanie?! Program który składa się jedynie z pokazywania jak wyżelowany, pomarańczowy od samoopalacza, napakowany pustym powietrzem koleś liże się (bo całowaniem nie da się tego nazwać) z sekundę temu poznaną dziewczyną (gdzie większość wygląda jak prosto z ulicy od swojego alfonsa) i po chwili ciągnie ją do łóżka a kamery i dziewczęta aż piszczą z zazdrości i podniecenia bo to teraz takie ''kól''? Obejrzałem to dosłownie raz trafiając na odcinek gdzie jedna z uczestniczek czekała na swojego chłopaka, a kiedy ten przyjechał to ta bzykała się w pokoju z innym, a ten co najlepsze jej wybaczył i niby nic się nie stało jeszcze chyba był zadowolony, że w końcu zobaczył wielkie ale i obwisłe cycki swojej ''dziewczyny''.. facepalm Nie wiem co ma na celu ten program ale mnie on raczej dołuje i wku*wia bo pokazuje jedynie jak puści są ludzie tej dekady i co dzieje się na imprezach.. No proszę Was.. Niech mi ktoś z Was powie, że ubóstwia te badziewie? Jeszcze tylko brakuje tam kuźwa ''EKIPY Z Włoszczowy''.. Ale czego spodziewać się po Amerykanach i Anglikach, kiedy ktoś powie o nich złe słowo puszą się jak pies na dupie.. Nie wiem sam czy ja jestem taki dziwny, że mnie to nie jara a denerwuje czy ten świat po prosu schodzi na psy a ja nie jestem na ''topie''.. Undecided
Dziś było krótko, zwięźle i na temat a sam program - óczy i bafi.


RE: Max998 - mówi jak jest. - kleomenes - 01-09-2013 09:54

Na moje szczęście jeszcze nie trafiłem do tej części TV, tak że nie wiem o co come on i szczerze mówiąc nie chcę wiedzieć Undecided


RE: Max998 - mówi jak jest. - michal8921 - 01-09-2013 10:33

Ciekawy temat Wink Ale wszystko sie dzieje przez to iż wiekszośc osób stosuje używki nawet w wieku 7lat.. albo pakuja sie sterydami ;d ja tam wole na sucho Tongue