Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Max998 - mówi jak jest. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Max998 - mówi jak jest. (/Temat-Max998-mowi-jak-jest-70821)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Szpan - głupotą. - kleomenes - 10-08-2013 15:05

Kutasem myślisz, a nie Big Grin Jego nie oszukasz, musisz się zakręcić obok innej i podymać. Żadna wielka filozofia.
Zobaczysz jak szybko ci przejdzie.


RE: Szpan - głupotą. - Max998 - 10-08-2013 15:08

Gdyby tak było przeszłoby mi wczoraj po odwiedzeniu pewnej strony ''fufufu''. Big Grin


RE: Szpan - głupotą. - kleomenes - 10-08-2013 15:11

Miałem na myśli pannę, a nie "renię" Big Grin Zupełnie inne bajki.
Akurat powalczysz z nieśmiałością. Przyjemne z pożytecznym Smile


RE: Szpan - głupotą. - matimus - 10-08-2013 15:30

Max998 wiem co czujesz Smile Przypadek że też znam taką dziewczynę ? (byłą moja ... ) Dokładnie rezerwowy kandydat jest zawsze.
Z tym kończy ,a z drugim już zaczyna... Wniosek ? Coraz więcej dziewczyn są szmatami :/ (A czasami niektórych szkoda ...)

Co do tematu to nie pasuje zróbmy nowy "Relacje między mężczyznami ,a kobietami - nasze historie" LolJerk


RE: Szpan - głupotą. - Max998 - 10-08-2013 17:49

Niestety teraz wiem to na własnym przykładzie.. A może tak.. Kiedy ona będzie z nim i ew. jej przejdzie to ja się pobawię w rezerwowego.. Chociaż znowu czekać latami a potem nic z tego oprócz nerwów nie będzie.. Undecided Kiedyś będę musiał zapytać ją wprost na czym stoję.

Będę musiał ogólnie zmienić temat bo nie zawsze już piszę tylko o szpanie. Tongue

Może np: ''Świat według Max'a'' albo ''Max998 mówi jak jest'' - w sumie dobre. Big Grin


RE: Szpan - głupotą. - Skadi - 11-08-2013 06:26

Dla mnie bez sensu czekać na taką dziewczynę Wink


RE: Szpan - głupotą. - Max998 - 11-08-2013 11:28

Ja wiem, ja wiem..
Ale chciałbym żeby chociaż została znajomość bo teraz została cisza i nerwy.. Wink


RE: Szpan - głupotą. - Skadi - 11-08-2013 22:15

To pozostaw ciszę, nerwy odrzuć, zapomnij o niej i olej Wink


RE: Szpan - głupotą. - Bandaid - 11-08-2013 22:25

[undefined=undefined] ale jestem zbyt nieśmiały tj. szanuję dziewczynę i nie obmacuję od razu jak ten jej kochanek który wygrywa pewnie starania o nią. [/undefined]
To nie znaczy, że jesteś nieśmiały, to znaczy, że jesteś normalny.
A co do twojej sytuacji to, oczywiście nie znamy jej ale wygląda mi ona na zwykłą dziwkę, bądź też cichodajkę. W mojej opinii szkoda zachodu na nią ale cóż to już twoja sytuacja, ty znasz ją lepiej, pozatym serce nie sługa jak się to mówi.


RE: Szpan - głupotą. - Max998 - 12-08-2013 23:14

Niestety to prawda serce nie sługa.. Czemu akurat wybrało ją.. Undecided
Zacisnąłem zęby, wywaliłem ją ze znajomych (wiem trochę dziecinne) niech nie myśli, że będę stękał by do mnie wróciła i zamierzam się ogarnąć, coś ze sobą zrobić zacząć ćwiczyć itp. a jeszcze będzie żałować. Smile
Trzymajcie kciuki.