Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Max998 - mówi jak jest. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Max998 - mówi jak jest. (/Temat-Max998-mowi-jak-jest-70821)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Szpan - głupotą. - Max998 - 04-08-2013 03:45

No nie wytrzymam!.. Kur*a mać, kur*a mać, kur*a mać.. Jestem je**nym idiotą! Miałem po wielu przemyśleniach olać już tę Pannę (którą miałem brać do kina itp.) ale jakoś się wczoraj zgadaliśmy i dziś ją zawiozłem i odwiozłem do domu (przed chwilą, dała mi 50zł na benzynę tyle dobrze) z imprezy a ku**a się we mnie gotuje.. Wyobraźcie sobie, że ona stojąc przed klubem była w objęciach innego! Ku**a jak się okaże, że to nie jej chłopak to ją chyba zabije!.. Ale gdyby to był jej chłopak to by ku**a wrócili razem.. No ja pier**le! Coś mnie zaraz po prostu trafi.. Aż mi się spać odechciało.. Szkoda, że nie mam dowodów na to zajście.. Mnie się oberwało za to od jej ''chłopaka'', że z nią piszę a tamten ku**a co?!.. Każdy się do niej dobiera tylko ja nie mogę bo nie dam rady (nie potrafię być nachalny jak oni wszyscy) a i zaraz będzie jatka bo się jakimś cudem ktoś dowie.. Yhh Dawno się tak nie zdenerwowałem.. Miałem odjechać ku**a sam bez niej.. Tak się ku**a poświęcam liczyłem, że może jednak dam radę ją wyrwać jak będę blisko itp.. Ale w tym momencie odechciało mi się i co więcej mam ochotę zwymiotować a nie brać się za dom publiczny.. Zrobiła tak teraz zrobi to pewnie jeszcze nie raz więc po co się w to pakować. Undecided

Ehh niech mnie ktoś odstrzeli bo sobie już spokoju nie dam - jestem i wkurzony na maxa i zdołowany totalnie.. Aż mi się odechciało iść do kościoła na 9'tą.. Tongue

Przepraszam za te słowa (ocenzurowano) ale no..


RE: Szpan - głupotą. - Skadi - 04-08-2013 11:18

No to serio daj sobie spokój, wywal z pamięci i żyj dalej Wink


RE: Szpan - głupotą. - Max998 - 06-08-2013 10:48

Cóż, troszkę się w tej sprawie wyjaśniło i w sumie nie potrzebne były moje nerwy no ale taki już jestem. Najpierw afera a potem żałuję. Wink No ale koniec tego tematu o tej pannie..

Niebawem zapraszam Was na kolejne moje wypociny na temat chyba znany nam wszystkim: POLITYCY. Smile
Ojj tutaj będzie litania.. Big Grin


RE: Szpan - głupotą. - v3XeR - 06-08-2013 10:58

Powiedz co się wyjaśniło bo mnie wciągnąłeś Tongue


RE: Szpan - głupotą. - diabloo07 - 06-08-2013 11:02

Ciekawy temat, ale lepiej nie zaczynaj o polityce, bo to nie ma sensu ;p


RE: Szpan - głupotą. - Max998 - 06-08-2013 11:35

(06-08-2013 10:58)v3XeR napisał(a):  Powiedz co się wyjaśniło bo mnie wciągnąłeś Tongue

Okazało się, że to jej przyjaciel, pokazała mi jego profil, fotki i rzeczywiście okazało się, że ma pełno zdjęć z moimi znajomymi (dziewczynami) gdzie je obejmuje itp. No ale wiadomo jak to człowiek zobaczył to nawet przez chwilę nie pomyślał o znajomym. I wiadomo jak człowiek w nerwach to wygląda to zupełnie inaczej a wcale się tak nie obejmowali. On jej nawet nie dotykał. Dziwna jest ta nasza znajomość i tyle bo wiele wskazywało nie raz, że ja i ona to para nawet ludzie za czasów szkoły tak sądzili. Było wiele miłych chwil ale też trudnych jak np. rozmowa z jej chłopakiem bądź samo to, że znowu jakiegoś ma. Znajomość można prowadzić a może coś się odnowi, kto wie. Wink
Aczkolwiek ja i tak jestem przekonany, że z tym obecnym będzie już na zawsze.. Tongue Trudno, żyje się raz.


Ojj tam POlityka ważna rzecz. Big Grin


RE: Szpan - głupotą. - mikolaj90 - 06-08-2013 21:38

O politykach szkoda gadać ale to ciekawy lecz kontrowersyjny temat Big Grin

Obecnie dziwi mnie mentalność niektórych ludzi, którzy tak bronią i co najgorsze są za PO ! Nie mogę zrozumieć dlaczego tak wielu ludzi jeszcze ich broni i są za nimi. Ale głosowało się to się ma. Nie, nie jestem za PIS, SLD, PSL i innymi partiami. Co najgorsze kiedy były wybory, byłem zaszokowany jak wielu ludzi nie powiem jakich głosowało na tego barana Palikota - ten człowiek nigdy nie powinien być u władzy. Dla mnie marihuana mogłaby być legalna ale on myślał, że zdobędzie władzę legalizując ją ? W Polsce nigdy to nie będzie legalne bo taka prawda a legalizacja nie jest najważniejsza obecnie. Nie wiem jaka partia mogłaby w końcu coś zmienić w tym kraju bo politycy mają nas gdzieś ale rząd co wyprawia nie mieści się w głowie.


RE: Szpan - głupotą. - Fractal - 06-08-2013 22:03

Niestety, ale idąc do urn Polacy nie wybierają najlepszego kandydata tylko "mniejsze zło"...


RE: Szpan - głupotą. - Skadi - 07-08-2013 09:42

Ja wspieram akcję Zmielonych. Trzeba próbować cokolwiek zmienić, nawet jeśli są na to małe szanse. Nie wspominając o tym, że nie ma systemu idealnego i każdy ma jakieś minusy Sad


RE: Szpan - głupotą. - 30 sekund - 07-08-2013 10:08

co to temat?