Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Max998 - mówi jak jest. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Max998 - mówi jak jest. (/Temat-Max998-mowi-jak-jest-70821)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Szpan - głupotą. - kleomenes - 21-07-2013 19:33

Z mojej perspektywy to wcale nie musi wyglądać na "zabawę z gimbazy" Big Grin Sam mam 22 lata i ciągnę "wyjątkową" znajomość z dziewczyną, którą znam od dziecka. Nie kocham jej ale chciałbym ją zaliczyć, ona moim zdaniem ma podobnie choć wiemy, że to doprowadziło by do sytuacji zero-jedynkowej, a taką znajomość warto pielęgnować. I tak od 20 lat bawię się w podchody i próbuję zrozumieć kobiety. Gdyby nie ten przypadek to w 100% powiedziałbym, że przyjaźń damsko-męska nie istnieje. Dzięki takiej właśnie znajomości można się sporo nauczyć Big Grin
Co do twojego przypadku.
Chłopak nie góra, można przestawić. Poza tym funkcjonuje coś takiego jak "walka o kobietę", która z kolei zakłada walkę dwóch samców Big Grin Na moje oko to więcej zdecydowania i konsekwentności z twojej strony Tongue


RE: Szpan - głupotą. - Max998 - 21-07-2013 19:45

Być może i można ale jeszcze się nie spotkałem z przypadkiem gdzie dziewczyna zostawia swojego chłopaka dla mnie lub jakiegoś mojego znajomego. Smile
Teraz po tym wszystkim głupio mi na pisać bo udowodnię swoją słabość i to, że może ze mną robić co zechce. Raczej miałem na myśli ew. darować sobie to do czasu aż z nim zerwie i zająć się inną kobietą.
Ale znowu z drugiej strony nie mogę przestać o niej myśleć. Tongue

Teraz to ona wyjechała na wieś. Smile


RE: Szpan - głupotą. - kleomenes - 21-07-2013 20:01

Zawsze znajdzie się kobieta, która nawet największego maczo sprowadzi do parteru, więc spokojnie Tongue
Zostawianie jednego faceta dla drugiego w tym wieku to rytuał jak jedzenie śniadania, tak że spróbuj. Lepiej spróbować niż pluć sobie w brodę.


RE: Szpan - głupotą. - Max998 - 21-07-2013 20:07

Jak to mówią: kto nie ryzykuje ten nie ruch.. tzn. nie ma.

Chyba nie mam nic do stracenia więc.. Tongue


RE: Szpan - głupotą. - pikusix1 - 21-07-2013 20:34

(03-07-2013 21:04)Fractal napisał(a):  Te "normalne" dziewczyny to chyba preferują bardziej spokojne i stonowane otoczenie i nie są chyba aż tak otwarte na nowe znajomości, ale gdzie takich szukać? ;D
Bardzo mnie to rośmieszyło. Big Grin Niestety, ale trzeba mieć po prostu szczęście. Big Grin


RE: Szpan - głupotą. - BigSmoke - 21-07-2013 20:44

Trzeba siebie wysoko cenić aby nie spaść za nisko Smile Kto skumał to wie.


RE: Szpan - głupotą. - v3XeR - 21-07-2013 21:57

Ja na Twoim miejscu nie przejmował bym się jej chłopakiem, zabrał tą dziewczynę na jakieś romantyczne miejsce i powiedział jej wszystko co o niej myślę, że ją kocham, od kiedy ją kocham i wszystko nawet to, że gdy się zeszła ostatnio z chłopakiem to byłeś taki załamany itddd., też to, że boisz się z nią gadać bo boisz się, że coś zepsujesz i będzie Cię unikała. Do tego troszkę czarujących tekstów... I wtedy dowiesz się czy warto marnować lata, aż zerwie. A jak będzie coś czuła do Ciebie(jak Ci to powie) to od razu ją pocałuj i przeproś, że musisz już iść; Ty idziesz na jakieś płatne lekcje boksu,MMA na wypadek gdyby się jej chłopak na Ciebie rzucał Big Grin i jak nie masz za bardzo siły to na siłownie Tongue będzie motywacja na siłowni xD


RE: Szpan - głupotą. - Max998 - 22-07-2013 10:33

Jak to się prosto pisze. Big Grin

Wczoraj do niej napisałem i pisało nam się tak jak przed tym całym incydentem z chłopakiem czyli bardzo fajnie. Wink


RE: Szpan - głupotą. - Bandaid - 22-07-2013 12:34

Max998, forumowy celebryta Wink Już niedługo na pudelku:" A jednak zaliczył! Mamy zdjęcia Maxa998 z dziewczyną jego snów!" Tongue


RE: Szpan - głupotą. - v3XeR - 22-07-2013 13:55

Mam 16 lat i z poważnymi rozmowami (z płcią piękną) na szczęście nie mam problemów. Ty masz 20 czy ileś tam weź się w garść jestem pewny, że dasz sobie radę. Masz zamiar marnować najpiękniejsze lata dla jednej osoby. Wiadomo jeśli ona Cię kocha to warto czekać, ale jeśli nie ? To wtedy zmarnowane tyle lat.