Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
5zł za fakture - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: 5zł za fakture (/Temat-5zl-za-fakture-70815)



5zł za fakture - szczygielek - 09-06-2013 13:42

jeśli posiadasz firme/ ksiegarnie lub coś takiego, albo poprostu masz znajomości i wiesz, że ktoś Ci wypisze fakture na kwotę 1zł, to pisz do mnie. Smile

Chodzi o to, że na fakturze musi się znajdować:
- data wydania
- mój adres oraz imie i nazwisko
- pieczątka/logo firmy wydającej fakture

płatność 5zł - PayPal Smile


Pozdrawiam.


RE: 5zł za fakture - AmericanHistory - 09-06-2013 13:53

(09-06-2013 13:42)szczygielek napisał(a):  jeśli posiadasz firme/ ksiegarnie lub coś takiego, albo poprostu masz znajomości i wiesz, że ktoś Ci wypisze fakture na kwotę 1zł, to pisz do mnie. Smile

Chodzi o to, że na fakturze musi się znajdować:
- data wydania
- mój adres oraz imie i nazwisko
- pieczątka/logo firmy wydającej fakture

płatność 5zł - PayPal Smile


Pozdrawiam.

idź do sklepu biedronka przed skasowaniem produktu poproś fakturę i Ci wydadzą .


RE: 5zł za fakture - szczygielek - 09-06-2013 14:16

w biedronce? Big Grin o to chodzi, że ja potrzebuje jej dziś/ jutro a obecnie jestem na odludzi nawet skanera nie mam ;/


5zł za fakture - surfer0700 - 11-07-2013 02:02

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.