Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mypay.pl - więcej ankiet? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Mypay.pl - więcej ankiet? (/Temat-Mypay-pl-wiecej-ankiet-70812)

Strony: 1 2


Mypay.pl - więcej ankiet? - mattw - 09-06-2013 12:59

Witam serdecznie. Jestem nowym uzytkownikiem owego forum, po przeczytaniu kilkudziesieciu tematów od czego zacząć, zabrałem się za mypay.pl.
Podobno można zarobić dziennie po 5-7zł, lecz czy jest możliwość zarobienia wiekszych pieniazków? Po 24h ankiety się resetują, czy tych ankiet nie może być wiecej ? Są jakieś tricki na to ?

Pozdrawiam, Mateusz.


RE: Mypay.pl - więcej ankiet? - Stworkowaty - 09-06-2013 13:06

Możesz zapraszać znajomych i mieć 9% jego zarobków.
Ankiety odświeżają się różnie, nie które co 6 h, nie które 12 h, nie które 24 h. : )


RE: Mypay.pl - więcej ankiet? - badom - 09-06-2013 13:10

A niektóre co 1h, takie jakie Acuvue, wyraz.to, wygraj doładowanie na telefon, Fashion Days, wybierz swój prezent i Myofferzone. Czyli 5-7zł bez problemu można dziennie wyciągnąć + bonusy.
Dowód:
[Obrazek: qury.jpg]


RE: Mypay.pl - więcej ankiet? - mattw - 09-06-2013 13:12

To już chyba wiem wszystko, lecz teraz pomyślałem czy nie ma podobnej strony ? Mógłbym zarabić x2 razy tyle na 2 roznych stronach.

Pozdrawiam.


RE: Mypay.pl - więcej ankiet? - badom - 09-06-2013 13:15

Jest podobna strona, nazywa się Kubigo. Też można ładnie sobie dorobić do kieszonkowego.


RE: Mypay.pl - więcej ankiet? - mattw - 09-06-2013 13:18

Oczywiście skorzystam!
Co myślicie jeszcze o tych:
http://www.hidemyass.com/vpn/
http://www.zadania-internetowe.info/ ?


Jeżeli macie jeszcze jakieś to z chęcią sie przyjże bliżej.


RE: Mypay.pl - więcej ankiet? - darkmatthew - 09-06-2013 14:05

hidemyass to program proxy
Zapraszam na kubigo Wink
[Obrazek: image1.php?id=132&code=65ded5353c5ee48]


RE: Mypay.pl - więcej ankiet? - badom - 09-06-2013 14:07

O tych dwóch nic nie wiem. Proponuję, żebyś najpierw zajął się MP i Kubigo, jest to nudna i monotonna praca, więc zacznij od próby wytrwania w tym kilku tygodni Smile. Powodzenia i pozdrawiam.


RE: Mypay.pl - więcej ankiet? - mattw - 09-06-2013 16:17

Racja, mam na koncie 2zł z mypay i Kub.. Masakra z tym. Wydaje mi się, że więcej zarobie na ulotkach.
Popróbuje i zobacze jak to bedzie.

Pozdrawiam


RE: Mypay.pl - więcej ankiet? - daronian - 16-06-2013 18:37

(09-06-2013 16:17)mattw napisał(a):  Racja, mam na koncie 2zł z mypay i Kub.. Masakra z tym. Wydaje mi się, że więcej zarobie na ulotkach.
Popróbuje i zobacze jak to bedzie.

Pozdrawiam

To żmudna praca, ale można sobie dorobić te 300 złotych miesięcznie, jeśli się przyłożymy do tych ofert.