Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłata z coingeneration - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zdobyte Nagrody (/Forum-Zdobyte-Nagrody-149)
+--- Dział: Wypłaty (/Forum-Wyplaty-165)
+--- Wątek: Wypłata z coingeneration (/Temat-Wyplata-z-coingeneration-70801)

Strony: 1 2 3


Wypłata z coingeneration - Zupagesto - 09-06-2013 09:01

Moja pierwsza wypłata z coingeneration.com doszła instant na payzę. Serwis jak dla mnie bardzo dobry, uruchamiamy thread manager i zarabiamy, proste Smile

[Obrazek: dow_d_coingeneration.png]


RE: Wypłata z coingeneration - Majka - 09-06-2013 09:39

Gratuluję!!! Powiedz jeszcze ile na nią zbierałeś?


RE: Wypłata z coingeneration - Zupagesto - 09-06-2013 09:41

Dwa dni Big Grin także serwis godny polecenia, zarobki przychodzą łatwo Smile


RE: Wypłata z coingeneration - bbr - 10-06-2013 11:03

Zupagesto, zainstalowam sobie programik thread manager ale mi sie nie uruchamia na XP, nie wiesz dlaczego? Nie slyszales o podobych przypadkach?


RE: Wypłata z coingeneration - boob92 - 10-06-2013 13:43

i jak dodać tego free threada?


RE: Wypłata z coingeneration - Br0nek1234 - 10-06-2013 13:45

potwierdzic numer telefonu;]


RE: Wypłata z coingeneration - boob92 - 10-06-2013 13:53

(10-06-2013 13:45)Br0nek1234 napisał(a):  potwierdzic numer telefonu;]

a jak to zrobić?


RE: Wypłata z coingeneration - Zupagesto - 10-06-2013 18:42

Aby dostać free thread:
1. Wchodzimy w Personal-> Profile
2. W polu phone wpisujemy numer na który zostanie wysłany kod aktywacji (+48*********)
3. Po otrzymaniu kodu przesyłamy sam kod sms-em pod numer +447937946882 (bierze około 1zł za to, ktoś na innym forum napisał, że około 60gr)
4. Teraz po wejściu w Personal->Profile obok numeru telefonu powinien być zielony napis (Successful verification)
5. Jeżeli nadal nie został dodany darmowy wątek (thread) pisz do admina poprzez zakładkę Ticket (po angielsku)
6. U mnie zadziałało po napisaniu na chacie USA, kiedy podałem nazwę użytkownika i chyba ID (jest widoczne na górze strony w adresie refferal linku (podaj same cyfry - u mnie 6 cyfr)

Powinno pomóc Smile

Jeśli chodzi o działanie na windows xp są pewne problemy z tego co czytałem. Na chacie polecono mi w takim przypadku usunąć program, a następnie pobrać i zainstalować ponownie. Zachęcam jeśli znacie chociaż podstawy angielskiego do zadawania pytań na chacie po zalogowaniu na swoje konto, można tam wiele się dowiedzieć i jest zazwyczaj sporo użytkowników. Można tam także złapać admina Smile
Nowe wiadomości jeśli chodzi o xp. Na chacie pewien user pisał, że ponowna instalacja nie pomagała, jeśli u kogoś z was też tak będzie najlepiej wysyłajcie ticket, admin w ciągu 24h zazwyczaj odpowiada.


RE: Wypłata z coingeneration - boob92 - 10-06-2013 19:05

(10-06-2013 18:42)Zupagesto napisał(a):  Aby dostać free thread:
1. Wchodzimy w Personal-> Profile
2. W polu phone wpisujemy numer na który zostanie wysłany kod aktywacji (+48*********)
3. Po otrzymaniu kodu przesyłamy sam kod sms-em pod numer +447937946882 (bierze około 1zł za to, ktoś na innym forum napisał, że około 60gr)
4. Teraz po wejściu w Personal->Profile obok numeru telefonu powinien być zielony napis (Successful verification)
5. Jeżeli nadal nie został dodany darmowy wątek (thread) pisz do admina poprzez zakładkę Ticket (po angielsku)
6. U mnie zadziałało po napisaniu na chacie USA, kiedy podałem nazwę użytkownika i chyba ID (jest widoczne na górze strony w adresie refferal linku (podaj same cyfry - u mnie 6 cyfr)

Powinno pomóc Smile

dzięki wielkie

Czy dobrze widzę, że można wypłacać tylko na Payzę, PM i Paxum? :/ Nawet LR nie ma?


RE: Wypłata z coingeneration - Zupagesto - 10-06-2013 19:07

Z tego co wiem od 15 czerwca ma być jeszcze PayPal. Może dodadzą później więcej procesorów, trzeba pytać admina Smile