Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MAX - Dziennik pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MAX - Dziennik pracy (/Temat-MAX-Dziennik-pracy-70793)

Strony: 1 2


MAX - Dziennik pracy - Mr.Max - 08-06-2013 22:44

Powstaje teraz wiele "dzienników pracy" i to właśnie one zachęciły mnie do tego, abym założył swój. Według mnie doda mi to trochę motywacji Wink

Zarabiam na FireCash od 3 miesięcy lecz z powodu szkoły nic nie robiłem. Udało mi się zarobić ponad 100$ na samym autopilocie. Promuje tylko za pomocą youtube i daje to jakieś skromne efekty. Dostałem najprawdopodobniej filtr od google (za darmowe backlinki) i zmusiło mnie to do zmiany domeny.
Mam w planach 4 projekty o których będę pisał.


- Dzień 0 -
- Zakupiłem hosting na wszystkie 4 projekty (od początku jechałem na darmowym hostingu który nie blokował stron z hackami, większość właśnie takie blokuje)

- Zakupiłem domeny na wszystkie 4 projekty (skusiły mnie darmowe domeny .eu)

- Przeniosłem swój blog na zakupiony hosting (do tego upiększanie)

Projekt 1: 0$ (FC nie działa)
Projekt 2: 0$ (FC nie działa)
Projekt 3: 0$ (FC nie działa)
Projekt 4: 0$ (FC nie działa)
Zarobki miesięczne: 0$ (FC nie działa)

- Plan na jutro -
- Zapoznanie się i zaczęcie promowanie z GSA
- Dodanie paru nisz na Projekt 1



RE: MAX - Dziennik pracy - Roku00 - 08-06-2013 22:59

Hej, będę Cię śledził. Mam jedno pytanko, napisałeś, że kupiłeś hosting na 4 projekty. Co to za hosting? Ja mam jeden serwer na jeden projekt i ledwo co wyrabia, często przekraczam limit.


RE: MAX - Dziennik pracy - roniartur - 08-06-2013 23:00

Powodzenia!


RE: MAX - Dziennik pracy - Mr.Max - 08-06-2013 23:06

(08-06-2013 22:59)Roku00 napisał(a):  Hej, będę Cię śledził. Mam jedno pytanko, napisałeś, że kupiłeś hosting na 4 projekty. Co to za hosting? Ja mam jeden serwer na jeden projekt i ledwo co wyrabia, często przekraczam limit.



Hosting kupiłem tutaj , aktualnie jest promocja:
http://www.domena.pl/hosting/optymalny


RE: MAX - Dziennik pracy - elwis106 - 09-06-2013 14:10

Z chęcią będę obserwował Twoje poczynania Tongue


RE: MAX - Dziennik pracy - Mr.Max - 09-06-2013 21:18

Z powodu przenoszenia domen na inne DNS nic nie mogłem praktycznie zrobić na żadnym projekcie. Jedynie tylko na localhoscie wgrałem szablony i opracowałem ułożenie itp.

- Dzień 1 -
- Ogarnięcie GSA - przejrzałem poradnik na temat GSA oraz utworzyłem projekty, tylko nie startowałem dodawania.

- Opracowanie wyglądu blogów - na localhoscie poustawiałem szablony dla każdego projektu oraz opracowałem ułożenie każdego elementu

- Flagowanie filmów - znalazłem kilka skopiowanych moich filmów które zgłosiłem Wink Dlaczego? Nieuczciwe jest to gdy ktoś skopiował mój filmik który zrobiłem sam , począwszy od zaprojektowania , wykonania w VB oraz nagrania.

Projekt 1: 10.76$ - wszystko dzięki francuzom Wink
Projekt 2: 0$ (Projekt nie wystartował)
Projekt 3: 0$ (Projekt nie wystartował)
Projekt 4: 0$ (Projekt nie wystartował)
Zarobki miesięczne: 19.05$

- Plan na jutro -
Poszukiwanie nisz



RE: MAX - Dziennik pracy - Vister81 - 09-06-2013 21:26

Domeny .eu są dosyć "niepewne" Wink Także radzę uważać z wiarygodnością.

Powodzenia życzę!


RE: MAX - Dziennik pracy - Mr.Max - 10-06-2013 21:32

Ciąg dalszy problemu z zakupionym serwerem co uniemożliwiło mi prace.

- Dzień 2 -
- Szukanie nisz - znalazłem pare ciekawych nisz związanych z hackami które wykorzystam na dniach

Projekt 1: 0.88$ - 3 marne pobrania
Projekt 2: 0$ (Projekt nie wystartował)
Projekt 3: 0$ (Projekt nie wystartował)
Projekt 4: 0$ (Projekt nie wystartował)
Zarobki miesięczne: 19.93$

- Plan na jutro -
Na jutro nic nie planuje bo nie wiem jak sprawa z hostingiem , czekam aż mi odpiszą ludzie z działu technicznego



RE: MAX - Dziennik pracy - Mr.Max - 24-06-2013 20:03

Strasznie się leniwiłem i pracowałem tylko nad wyglądem. Aktualnie moja strona padła i staram się ją postawić na nogi.

- Dzień 2-14 -
- Stawiam na nogi bloga - Blog padł z powodu przeciążenia CPU i musze zoptymalizowac go.

Projekt 1: 28.57$
Projekt 2: 0$ (Projekt nie wystartował)
Projekt 3: 0$ (Projekt nie wystartował)
Projekt 4: 0$ (Projekt nie wystartował)
Zarobki miesięczne: 48.50$




RE: MAX - Dziennik pracy - Zawek - 24-06-2013 20:04

Bardzo fajny dziennik, chętnie będę śledził.