Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zostane gut Refem. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: HighCash (/Forum-HighCash-337)
+---- Wątek: Zostane gut Refem. (/Temat-Zostane-gut-Refem-70777)



Zostane gut Refem. - Zemix - 08-06-2013 18:47

Zostanę refem, na HighCash moje dniowe zarobki to ok. 5-20$ zależy jaki mam dzień ^^

[Obrazek: Zemix.png?r=cc476ei9nm]


Zostanę w zamian za coś. Smile

Czyli chodzi mi o wasze propozycje, na razie dostałem ofertę Szamana zwrot 50% zarobionych pieniędzy z refa. Czekam na inne propozycje Smile ( ogarnięte poradniki , nisze , promowanie , itd.). Najlepsza propozycja wygra. Jak wiadomo nic nie ma za darmo, a mi to czy zostanę refem nic nie pomaga także chce coś zyskać Pozdrawiam.


RE: Zostane gut Refem. - Knight97 - 08-06-2013 19:05

Oferuję refback 95% Wink wypłacane co moją wypłatę


RE: Zostane gut Refem. - octawius - 08-06-2013 19:28

A ja mogę zaproponować pomoc w pozycjonowaniu. Smile


RE: Zostane gut Refem. - gelmen - 08-06-2013 21:53

Podepniesz się pod kogoś i jeszcze chcesz jakiś zwrot pieniędzy za to co nauczyciel dostał za Ciebie ... ?
Trochę to jest dziwne, no ale cóż.
Chyba żaden dobry mentor na takie coś nie pójdzie i żaden dobry mentor nie stosuje chyba owych technik.
Nie offtopując, polecam Ci napisanie do octawiusa, sympatyczna osoba a zarobki stoją na poziomie.


RE: Zostane gut Refem. - Szaman1644 - 08-06-2013 22:15

Zarobki już ma nawet niezłe, więc nie potrzebuje żadnego mentora. Chce tylko dorobić.


RE: Zostane gut Refem. - Zemix - 08-06-2013 22:36

Dokładnie, żadnego Mentora nie mam i nie miałem. Do wszystkiego doszedłem sam, a to że chce zostać refem i coś zyskać, bo i tak nic na tym nie zyskuje to tylko propozycja.. by zwiększyć zarobki polecającego, a nie mentora. Rolleyes

Mentor - to osoba, która pomaga w zarabianiu. 2

Polecający - to osoba, która zachęca do zarabiania xxx, lub oferuje coś w zamian za zarabianie xxx. 2


A jak już wspominałem nic nie ma za darmo. Smile Pieniądz robi pieniądz. Jerk


RE: Zostane gut Refem. - HAUKA - 10-06-2013 01:02

Nie rozumiem po co zarabiając 5-20$ szukasz mentora w ten sposób. Jak chcesz kogoś z prawdziwego zdarzenia kto pomaga dobrze i ma doświadczenie to napisz do mnie, lub Adreona. Octawius też Ci na pewno pomoże, bo raczej daje radę Wink Z tym zwrotem to nie rozumiem już zupełnie. Anyway, możesz nawet tu napisać mi na PW to ci podam gg Tongue