Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Moja historia z zarabianiem w sieci ... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Moja historia z zarabianiem w sieci ... (/Temat-Moja-historia-z-zarabianiem-w-sieci-70774)



Moja historia z zarabianiem w sieci ... - matimus - 08-06-2013 18:17

Cześć chciałbym was zaprosić do lektury Smile
Jeżeli chodzi o blog ...tak wiem ...na szybko robiony ale w przyszłości będzie kilkanaście postów na temat zarabiania i poradników jak tylko będę miał czas .
Więc zapraszam do czytania ! Smile

http://matimus.blogspot.com/p/moja-historia-z-zarabianiem-w-sieci.html


RE: Moja historia z zarabianiem w sieci ... - browarowiec - 08-06-2013 18:33

Formatowaniem, stylem pisania, nadmiarem emotek i grafiką nie zachęcasz.


RE: Moja historia z zarabianiem w sieci ... - matimus - 08-06-2013 18:54

(08-06-2013 18:33)browarowiec napisał(a):  Formatowaniem, stylem pisania, nadmiarem emotek i grafiką nie zachęcasz.
To nie ma ładnie wyglądać Smile. To ma coś przekazywać Smile


RE: Moja historia z zarabianiem w sieci ... - xplus - 11-06-2013 19:42

Rzeczywiście nie wygląda ładnie ale i tak nie rozumiem o co chodzi. Troche mało informacji co, jak i po co?
Wiesz w jednym z programów miałem ponad 1000$ a jak chciałem zlecić wypłatę nie mogłem sie zalogować.
I to kilka podobnych sytuacji mnie spotkało na mniejsze i wieksze kwoty. Kwoty wyglądają dośc fajnie ale jak będą w kieszeni


RE: Moja historia z zarabianiem w sieci ... - matimus - 12-06-2013 14:17

(11-06-2013 19:42)xplus napisał(a):  Rzeczywiście nie wygląda ładnie ale i tak nie rozumiem o co chodzi. Troche mało informacji co, jak i po co?
Wiesz w jednym z programów miałem ponad 1000$ a jak chciałem zlecić wypłatę nie mogłem sie zalogować.
I to kilka podobnych sytuacji mnie spotkało na mniejsze i wieksze kwoty. Kwoty wyglądają dośc fajnie ale jak będą w kieszeni

Wiesz...Astrocash raczej nie oszuka Jerk


RE: Moja historia z zarabianiem w sieci ... - MrMystery - 16-06-2013 12:31

Wygląd bloga to kwestia gustu. Może matimus lekko przesadził z emotikonami, czcionkę i grafikę zawsze można zmienić, a co jest najważniejsze pomógł mi bardzo w kwestii szukania nisz, zawsze otwarty na pytania i rozmowę. Aż tak bardzo że czasem głupio mi było go pytać o rade ponieważ nie jestem nawet jego refem - szkoda że zakładałem konto jak go jeszcze nie znałem - na pewno znajdę sposób by się odwdzięczyć. Dlatego zachęcam bo nie brakuje mu wiedzy - zapowiada się świetny, uczciwy i konkretny mentor. Dzięki jeszcze raz Smile


RE: Moja historia z zarabianiem w sieci ... - maras1970 - 04-07-2013 22:46

Treść do mnie trafiła i za bardzo mnie nie interesowało w jakiej jest oprawieSmile


RE: Moja historia z zarabianiem w sieci ... - Mevotep - 17-03-2015 20:59

w sumie fajnie opisane