Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy Szablon4sell - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Typy Szablon4sell (/Temat-Typy-Szablon4sell-70762)

Strony: 1 2


Typy Szablon4sell - Szablon4sell - 08-06-2013 14:53

8 czerwiec 2013
[Obrazek: 1kuWGY.png]



RE: Typy Szablon4sell - Macieqx - 08-06-2013 17:55

Będzie śmiesznie jak nie wejdzie Ci Szwajcaria - Cypr, bo do końca mało zostało, a tu dalej remis Wink

Co do pozostałych meczy, większość przewidywalna, dziwi mnie tak wysoki kurs na Cracovię.


RE: Typy Szablon4sell - szczygielek - 08-06-2013 18:31

[Obrazek: bet.jpg]
to widze typy się sprawdziły Smile


RE: Typy Szablon4sell - Szablon4sell - 08-06-2013 18:37

+108zł
[Obrazek: CSPO5f.png]



RE: Typy Szablon4sell - mareczek - 08-06-2013 19:57

Nie wiem jakie masz doswiadczenie w obstawianiu, ale zauwazam pare bledow, a mianowicie:
1. Obstawianie meczow po kursach 1.15,1.25 - szczegolna glupota przy pilce noznej bo mamy dodatkowo mozliwosc remisu, a te 1.15 dalo ci raptem dodatkowe 14zl ryzykujac 20zl, troche glupie zwlaszcza przy wiekszych stawkach, nie wiem czy 20zl to dla cb duzo czy nie, nie wnikam w to.
2. Stawianie 4 meczow na jednym kuponie, jak wczesniej pisalem szczegolnie pilki noznej, za duzo mozliwosci na nietrafiony kupon, duzo lepszym pomyslem system 3/4, 2/3.

Ogolnie kupon na wielkim farcie, no nie oszukujmy sie w 90min. u siebie z Cyprem... Wiadomo zaraz mozesz powiedziec ze sie czepiam, pozostale mecze weszly ci pewnie, no ale samo to jak dla mnie pokazuje ze nie masz zbyt duzego doswiadczenia wiec poradnika bym nie kupil, poza tym o co z tym chodzi ze 40$=120zl za 1 dzien ? Nie rozumiem tego.


RE: Typy Szablon4sell - Szablon4sell - 08-06-2013 20:01

(08-06-2013 19:57)mareczek napisał(a):  Nie wiem jakie masz doswiadczenie w obstawianiu, ale zauwazam pare bledow, a mianowicie:
1. Obstawianie meczow po kursach 1.15,1.25 - szczegolna glupota przy pilce noznej bo mamy dodatkowo mozliwosc remisu, a te 1.15 dalo ci raptem dodatkowe 14zl ryzykujac 20zl, troche glupie zwlaszcza przy wiekszych stawkach, nie wiem czy 20zl to dla cb duzo czy nie, nie wnikam w to.
2. Stawianie 4 meczow na jednym kuponie, jak wczesniej pisalem szczegolnie pilki noznej, za duzo mozliwosci na nietrafiony kupon, duzo lepszym pomyslem system 3/4, 2/3.

Ogolnie kupon na wielkim farcie, no nie oszukujmy sie w 90min. u siebie z Cyprem... Wiadomo zaraz mozesz powiedziec ze sie czepiam, pozostale mecze weszly ci pewnie, no ale samo to jak dla mnie pokazuje ze nie masz zbyt duzego doswiadczenia wiec poradnika bym nie kupil, poza tym o co z tym chodzi ze 40$=120zl za 1 dzien ? Nie rozumiem tego.
hahaha ja nie sprzedaje poradnika z typami meczów, tylko poradnik jak zarabiać 40$ dziennie na czymś prostym beka pomyliło Ci się coś, a co do kuponu to wiem że na farcie bo tak miało być ostatnia kasa na bahu i tak jakoś miałem jeszcze dodać flote szkoda że nie dodałem ;/


RE: Typy Szablon4sell - szczygielek - 08-06-2013 20:04

@mareczek nie myl sygnatóry z treścią posta Big Grin


RE: Typy Szablon4sell - mareczek - 08-06-2013 20:06

Hehe, no to rzeczywiscie moj glupi blad Smile to jednak nie zmienia faktu ze nie za bardzo ogarniasz bukmacherki, no chyba ze dodasz jakies dowody wiekszych wygranych/stawek, ladnych kuponow, wtedy moge cofnac te slowa


RE: Typy Szablon4sell - Stalmer - 08-06-2013 20:10

Jak długo będziesz podawać darmowe typy ?


RE: Typy Szablon4sell - Szablon4sell - 08-06-2013 20:15

Hmm... Pewnie codziennie, tylko czasami będą jakieś wyjątki.
9 czerwiec 2013
[Obrazek: SfwWf7.png]