Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zafirbux refback 80% - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: zafirbux refback 80% (/Temat-zafirbux-refback-80-70745)



zafirbux refback 80% - moja1 - 08-06-2013 11:32

http://www.zafirbux.com/?ref=moja1

konto premium

minimum 1,5 $ PP/Payza

klik 0,5 centa

polecony30%

zarobione pieniądze przeznaczę na spłatę kredytu z uzależnienia od hazardu i odbudowę więzi rodzinnych


RE: zafirbux refback 80% - tomazzi - 08-06-2013 13:27

(08-06-2013 11:32)moja1 napisał(a):  zarobione pieniądze przeznaczę na spłatę kredytu z uzależnienia od hazardu i odbudowę więzi rodzinnych
bekabekabeka
no to wielu niewolników klikających ci potrzeba i wielu płacących scamów, więc może za 50 lat dojdziesz tym sposobem do swojego celu


RE: zafirbux refback 80% - moja1 - 09-06-2013 05:06

oby Tobie nie przytrafiło się coś takiego - nie ciesz się z cudzego nieszczęścia, możesz mieć gorsze


RE: zafirbux refback 80% - tomazzi - 09-06-2013 06:23

(09-06-2013 05:06)moja1 napisał(a):  oby Tobie nie przytrafiło się coś takiego - nie ciesz się z cudzego nieszczęścia, możesz mieć gorsze

jeśli to prawda ( chodź bajkopisarzem wciskającym ciemnotę po forach jesteś bardzo dobrym, co forum to inna bajeczka) to dla mnie jesteś jednym wielkim zerem

- kto cię popchnął do hazardu ? własna pazerność i chciwość
- przegrałeś swoje pieniądze i grać na kredyt - szczyt debilizmu, gdyby głupota latała to byś machając uszami doleciał do ameryki i z powrotem, samoloty by nie były dla takich jak ty potrzebne

- do kogo możesz mieć pretensje o swoją głupotę ? tylko i wyłącznie do siebie

śmieję się tylko ze sposobu w jaki chcesz zarobić na spłatę długów bo jesteś żałosny, szukać niewolników brać ich na litość by klikali a nie ma gwarancji, że ze scamu dostaniesz wypłatę więc idź żebrać może z ręką na przejście lub pod kościół - może prędzej się ktoś zlituje i szybciej na spłatę długów będziesz miał jak 50 lat chcąc zarobić w scamach


o mnie się nie martw - życia by mi już brakło chcąc roztwonić to co mam także synku za czyjąś głupotę ja nikomu nie współczuję
live is brutal


RE: zafirbux refback 80% - bitu92 - 12-06-2013 16:10

'zarobione pieniądze przeznaczę na spłatę kredytu z uzależnienia od hazardu i odbudowę więzi rodzinnych'
hahaha tutaj sie zgodze z tomazzim hahhaa z buxa chcesz z dlugu wyjsc hahah Wink Nie no dobry jestes Big Grin
Bajeczki masz na poziomie mojego brata 7letniego xd


zafirbux refback 80% - surfer0700 - 11-11-2013 01:25

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.