Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Drastyczny spadek odwiedzin, dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Drastyczny spadek odwiedzin, dyskusja (/Temat-Drastyczny-spadek-odwiedzin-dyskusja-70720)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Drastyczny spadek odwiedzin, dyskusja - djram - 12-06-2013 07:33

Mi rowniez spadly odwiedziny z 4 000 do 1 000 , powiem tak, gsa to automat wrzuca linki do slabych stron, po zmianie algorytmu moze tylko namieszac, polecam dodawac recznie linki na stronach z duzym TR - http://www.ksiegapozycjonera.pl/pozycjonowanie-wiedza/co-to-jest-trustrank-dla-ston-internetowych/ Najlepiej precle, katalogi, wiki i profile na forach, domeny rzadowe .gov

to ze spadly odwiedziny nie musi znaczyc ze filtr, google po aktualizacji pingwina uderzylo w strony z grami, a co z tym idzie nasze strony oberwaly, smieciowe linki prowadzace do waszych stron tez mogly zaszkodzic, polecam je pousuwać


RE: Drastyczny spadek odwiedzin, dyskusja - Lusek - 12-06-2013 09:00

Ja powiem, tak... od momentu używania gsa moja ilośc wejść wzrosła. I rośnie cały czas ( przed pingwinem i po). Tak więc ja na tym programie sie nie zawiodłem. Wiele osób go poleca i też nie narzeka. No ale wiadomo, że to zależy.


RE: Drastyczny spadek odwiedzin, dyskusja - Sadorus - 12-06-2013 10:51

U mnie wygląda to tak że spadłem ze swoimi frazami z 1-2 strony na 15+ - także wygląda to tragicznie.
@djram
Jak mogę usunąć te wszystkie śmieciowe backlinki?


RE: Drastyczny spadek odwiedzin, dyskusja - CMRR - 13-06-2013 00:28

Serwery Google określają kolejność wyników wyszukiwania przy użyciu serii formuł zwanych algorytmami. W ciągu każdego roku wprowadzamy setki zmian w naszych algorytmach wyszukiwania, a ranking stron jest opracowywany na podstawie ponad 200 wskaźników. Wraz ze zmianami naszych algorytmów oraz zawartości internetu (w tym Twojej witryny) mogą wystąpić pewne wahania pozycji w rankingu spowodowane wprowadzanymi aktualizacjami mającymi na celu zaprezentowanie jak najlepszych wyników użytkownikom.
Jeśli zauważysz zmianę pozycji w rankingu, która Twoim zdaniem może być spowodowana czymś więcej niż tylko zwykłym działaniem algorytmu, warto zbadać możliwe przyczyny tej sytuacji, takie jak np. istotna zmiana w zawartości witryny, systemie zarządzania treścią lub architekturze serwera. Twoja witryna może uzyskiwać niskie pozycje w rankingu na przykład wówczas, gdy serwer przestanie udostępniać strony Googlebotowi lub gdy zmienisz adresy URL znacznej części stron w witrynie. Listę innych potencjalnych przyczyn niskiej pozycji witryny w wynikach wyszukiwania znajdziesz w tym artykule.
Jeśli nadal nie możesz rozwiązać problemu, odwiedź Forum pomocy dla webmasterów, aby uzyskać pomoc.
Z poważaniem,
Zespół ds. jakości wyszukiwarki Google


RE: Drastyczny spadek odwiedzin, dyskusja - diabloo07 - 13-06-2013 01:34

GSA nie szkodzi, jeśli umie się go obsługiwać.


RE: Drastyczny spadek odwiedzin, dyskusja - Vister81 - 13-06-2013 15:11

WRÓCIŁEM DO GOOGLE! Ja, i wiele innych osób (w tym AS) :]

Jezu, jak ja się cieszę Big Grin


RE: Drastyczny spadek odwiedzin, dyskusja - Kubixowy - 13-06-2013 15:32

A co z nowym blogiem Big Grin ?


RE: Drastyczny spadek odwiedzin, dyskusja - As7 - 13-06-2013 15:37

Nie powiem jest to dziwne Huh Strona wróciła do stanu poprzedniego :o

Oby tylko nie zaszkodzę na przyszłość swoimi działaniami Big Grin
Bo wywaliłem dużo tagów z stronki + zlikwidowałem /tag/ za pomocą wtyczki.


RE: Drastyczny spadek odwiedzin, dyskusja - Vister81 - 13-06-2013 15:44

(13-06-2013 15:32)Kubixowy napisał(a):  A co z nowym blogiem Big Grin ?

Chodzi Ci o mój? Jeśli tak, to słabo, bo teraz odechciało mi się na nim cokolwiek robić Big Grin


RE: Drastyczny spadek odwiedzin, dyskusja - CreepyUploader - 13-06-2013 17:31

(13-06-2013 15:37)As7 napisał(a):  Nie powiem jest to dziwne Huh Strona wróciła do stanu poprzedniego :o

Oby tylko nie zaszkodzę na przyszłość swoimi działaniami Big Grin
Bo wywaliłem dużo tagów z stronki + zlikwidowałem /tag/ za pomocą wtyczki.



Ja nie wywaliłem tagów ani nic, wręcz przeciwnie, dodawałem posty z wiele tagami i moja stronka również wróciła do google Smile nawet rekordy bije :]