Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Drastyczny spadek odwiedzin, dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Drastyczny spadek odwiedzin, dyskusja (/Temat-Drastyczny-spadek-odwiedzin-dyskusja-70720)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Drastyczny spadek odwiedzin, dyskusja - Lusek - 09-06-2013 17:24

A mnie jednak odwiedziny podskoczyły. Jeden dzień miałem gorszy a teraz jest już ok. Widocznie mój hosting zawiódł i mi stronka przestała działac.


RE: Drastyczny spadek odwiedzin, dyskusja - Vister81 - 09-06-2013 20:51

Zakładam nowego bloga, tematyka ta sama :] Teraz przybiorę tylko ciut inny plan działania, gdyż nie będę już w ogóle używał GSA, same katalogi i tyle.

A jeśli stary blog "wróci" na Google, będę miał podwójne zarobki Big Grin


RE: Drastyczny spadek odwiedzin, dyskusja - Masterjam - 09-06-2013 20:59

Vister81 ja dziś doszkalałem się z obsługi GSA i teraz się zastanawiam czy sobie nie zaszkodzę.Od 2 dni mam 200% wzrost wejść , tyle co miałem wczoraj i dziś to na bloggerze miałem w 3 miechy, a po zakupieniu domeny i hostingu jakoś ruszyło, próbować z tym GSA czy na razie dać sobie spokój ?


RE: Drastyczny spadek odwiedzin, dyskusja - Vister81 - 09-06-2013 21:06

(09-06-2013 20:59)Masterjam napisał(a):  Vister81 ja dziś doszkalałem się z obsługi GSA i teraz się zastanawiam czy sobie nie zaszkodzę.Od 2 dni mam 200% wzrost wejść , tyle co miałem wczoraj i dziś to na bloggerze miałem w 3 miechy, a po zakupieniu domeny i hostingu jakoś ruszyło, próbować z tym GSA czy na razie dać sobie spokój ?

GSA to Black Hat, a więc i to, co Pingwin tępi najbardziej :]
Poczekałbym na opinię innych, jednak osobiście backlinki będę zdobywać w naturalny sposób.


RE: Drastyczny spadek odwiedzin, dyskusja - Impro - 09-06-2013 21:44

u mnie jest to samo..Tylko teraz jest pytanie czy wyczekwiać na poprawe czy stawiać nowego bloga.Sam już nie wiem poradźcie coś.

Statystyki:
http://scr.hu/0gc0/p2iu4
http://scr.hu/0gc0/mxxc4


RE: Drastyczny spadek odwiedzin, dyskusja - MixKosa - 10-06-2013 08:41

Kilkanaście miesięcy temu był wprowadzany nowy algorytm w Google i ci co upiększali swoje witryny za mocno dostani w cztery litery beka


RE: Drastyczny spadek odwiedzin, dyskusja - Shane - 10-06-2013 13:59

ja nie korzystam wgl z black hat, zadnego GSA, a mimo to dostalem jakis filtr czy cos i odwiedziny spadly mi z 1000uu do 400uu dziennie... kompletnie nie wiem czemu Sad


RE: Drastyczny spadek odwiedzin, dyskusja - Kamilov - 10-06-2013 20:46

W moim przypadku odwiedziny podskoczyły (korzystałem tylko z GSA przez 3 dni, 20 verified / day) ale za to nie widziałem na swojej stronie SPIDERA od tygodnia...


RE: Drastyczny spadek odwiedzin, dyskusja - Sadorus - 10-06-2013 23:30

Jeżeli taki drastyczny spadek odwiedzin trwa u kogoś już tydzień to proponowałbym zacząć pracować nad nowym blogiem bo chyba nie warto czekać na cud Smile


RE: Drastyczny spadek odwiedzin, dyskusja - roniartur - 11-06-2013 16:41

Macie jakiś sposób, bym był wyżej w Google? Nawet wpisując nazwę mojej strony jestem na 5 stronie... Na razie nie będę robił nowego bloga.
Doradźcie.