Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Drastyczny spadek odwiedzin, dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Drastyczny spadek odwiedzin, dyskusja (/Temat-Drastyczny-spadek-odwiedzin-dyskusja-70720)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Drastyczny spadek odwiedzin, dyskusja - CMRR - 08-06-2013 00:05

http://nowymarketing.pl/a/1618,co-zmieni-w-google-pingwin-2-0


RE: Drastyczny spadek odwiedzin, dyskusja - Matixio - 08-06-2013 15:23

Mi takze spadly odwiedziny ze 700uu do 150.Na blogu nie ma filtra ale nie widac moich postow jak wpisze dana fraze gdzies na koniec wywalilo pewnie Sad


RE: Drastyczny spadek odwiedzin, dyskusja - Vister81 - 08-06-2013 16:37

Szkoda tylko, że samemu nie promując bloga Blackiem, załapałem się do tego pingwina...
Oby za jakiś czas wszystko wróciło do normy, bo od teraz pobrania mogą wpadać w ilościach dwóch/trzech na dobę.


RE: Drastyczny spadek odwiedzin, dyskusja - Komet - 08-06-2013 18:17

u mnie byl podobny problem, nie moge mowic o takich liczbach jak wy, ale mialem po 500 dziennie i nagle spadlo do 350 i potem dostalem naglego kopa w google i dzis znowu drastycznie wzrasta. Ogolnie w przeciagu tego tygodnia pare fraz na ktorych zarabiam staly ok, potem zjechaly drastycznie i teraz sa znow wysoko. Totalnie nie ogarniam tego co google czasem odwala i ciezko wyciagnac jakies wnioski czym co jest spowodowane zeby miec wiekszy na to wplyw...


RE: Drastyczny spadek odwiedzin, dyskusja - CMRR - 08-06-2013 18:22

Filtr nałożony przez algorytm googla trwa kilka-kilkanaście dni (na ogół w zależności od przewinienia).


RE: Drastyczny spadek odwiedzin, dyskusja - Sadorus - 08-06-2013 20:17

(08-06-2013 18:22)CMRR napisał(a):  Filtr nałożony przez algorytm googla trwa kilka-kilkanaście dni (na ogół w zależności od przewinienia).

Jesteś pewnie że trwa to kilka dni ? Z tego co wyczytałem to filtry złapane przez algorytm trwają dużo dłużej.
Z autorem łączę się w bólu, mnie najprawdopodobniej również złapał pingwin...


RE: Drastyczny spadek odwiedzin, dyskusja - Matixio - 08-06-2013 22:24

Ja taki spadek odnotowalem 26-27 maja i od tamtej pory nic nie wzrasta Sad


RE: Drastyczny spadek odwiedzin, dyskusja - CMRR - 08-06-2013 23:01

Kilka-kilkanaście dni jest na ogół ale to już zależy od przewinienia. Oczywiście są i dużooooo dłuższe filtry.


Odp: Drastyczny spadek odwiedzin, dyskusja - Gremquen - 09-06-2013 08:15

A ja przez 2 miesiace nie mialem prawie w ogole wejsc z Google (lacznie moze 40 przez ten czas), a od przedwczoraj wyrabiam tyle codziennie.
Czyli ta aktualizacja okazala sie dla mnie pomocna

Wysłane z mojego GT-I5510


RE: Drastyczny spadek odwiedzin, dyskusja - elwis106 - 09-06-2013 14:17

wam spada i spada, a ja to chciałbym mieć tyle Tongue