Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
nisze pod ppa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: nisze pod ppa (/Temat-nisze-pod-ppa-70714)



nisze pod ppa - Spamer-pl - 07-06-2013 19:44

Witam kozystam z programu enhanceviews do promowania wlasnych filmikow nie ppa
ale czesto widze jak ludzie z tego forum zapewne reklamuja wlasne nisze np. jest to okienko z 3 polami do tekstu 2 guziki gosc reklamujacy swoj produkt macha ta myszka i macha nic nie klika tylko pokasuje machajac te 3 okienka te 2 guziczki nic nie mowiac tylko machajac tym kursorem tam i spowrotem tak sie czasami zastanawim czy to robi po tygodnoiwym piciu do upadlego ze mu tak rece drza?
bo patrzac na te produkty to zamiast jakiegos tam programu moze to byc zwykly obrazek wykonany w Paint

czy na pokazaniu okienka pomachaniu na nim przez minute w ciszy myszka przynosi jakis zarobek bo jak tak to to odpala corela i od jutra lece z niszami


RE: nisze pod ppa - 0d0aaiie - 07-06-2013 20:03

zalezy od tego jak komus sie chce. ja mam 2 blogi o hakach jeden na odwal drugi na powaznie . w tym pierwszym nie ma filmikow a na drugim sa filmiki wiargodne ktore ukazuja jak hack dziala.

nie wiem jak mam rozumiec ten temat, ale plik czesto pobiora bez filmiku, film ktory nie pokazuje jak hack dziala tylko jak wyglada tez pewnie zwiekszy konwersje o 0.01% (przyklad wziety z dupy Tongue), ale juz taki sam film tylko z subami lajkami komentami i wyswietleniami zwieksza konwersje jeszcze bardziej.
oczywiscie jak jest pokazane ze hack dziala to juz w ogole jest duzo lepiej Smile. nie jest to trudne, wystarczy troche pomyslec + movie maker czy inny program i juz da sie oszukiwac jak hakujemy wiekszosc gier i programow.


RE: nisze pod ppa - sefakir - 07-06-2013 20:05

Na dobrym filmiku i dobrym np hacku widac co sie w nim zmienia,generuje dodaje. Na obrazku nie widac tego. To wszystko.
Jedne filmiki sa zrobione tak jak trzeba ,inne na odpie...