Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pierwszy Blog - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Pierwszy Blog (/Temat-Pierwszy-Blog-70684)



Pierwszy Blog - dawid327 - 06-06-2013 21:45

Siemano

Nakręciłem filmik do pewnego programu bardzo popularnego ale w określonym środowisku za który trzeba zapłacić około 100$ za oryginalną wersję . Posiadam trial reset który działa więc zrobiłem z tym filmik wrzuciłem na youtuba wszystko cacy film jest na pierwszej pozycji TOP1 jak się wpiszę "nazwa programu reset trial" . Blog który zrobiłem nie wiele zawiera bo jest na nim również filmik ten co na youtubie krótki opis i linki i o dziwo blog jest na 1 stronie w goglach jakoś pod koniec strony nad nim widnieje link do mojego filmiku . Filmik nie ma zbyt wielu wyświetleń (około 150) ale na youtubie jest niespełna dobę blog właśnie skończyłem poprawiać i też dopiero co został wrzucony teraz co robić dalej ? Spamować na forach o tej tematyce linkami do bloga youtuba ? czy może zostawić to wszystko i szukać nowego materiału na filmik i blog ? Bo ten blog co zrobiłem to nadaje się tylko i wyłącznie pod ten jeden program .


RE: Pierwszy Blog - 0d0aaiie - 06-06-2013 22:05

jak jestes top1 na yt i googlach (chociaz mi wystarczylaby 1wsza strona) to szukaj innej niszy. Na tym to polega, im wiecej niszy na 1 stronie w google tym lepsze zarobki. to samo sie tyczy youtube.

skoro bloga zrobiles tylko na ten program to zrob inny na kilka niszy (jesli da sie oczywiscie, co zalezy od niszy).