Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
D666A Ii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: D666A Ii (/Temat-D666A-Ii-70679)



D666A Ii - maciuus - 06-06-2013 20:44

Jeśli ktoś jest ciekaw wyszedł before do D dwójki Smile



[my-youtube width=800 height=500]http://www.youtube.com/watch?v=k5PSA0tZPvk[/my-youtube]



RE: D666A Ii - Boonys - 06-06-2013 20:49

Szykuje się dobra płyta, lecz wg. mnie nie najlepsza w tym roku. Z resztą nie ma teraz co oceniać, bo Słoń + Mikser pokazali wiele razy, że potrafią zaskoczyć. Wink
Pozostaje czekać.


RE: D666A Ii - maciuus - 08-06-2013 00:43

Moim zdaniem, DII będzie miażdżyć wszystkie inne płyty, no jeszcze tylko "Książe"-RPS jestem ciekaw, najlepsze w horrorcore jest to że ten gatunek rozwala mózg, i to tak pozytywnie impreza


RE: D666A Ii - afghan - 08-06-2013 01:15

Płytka może być dość dobra Smile Choć teraz bardzo dużo polskich raperów zrobiło większy progres w tym co robią, Na przykład Tede był wyśmiewany przez moich kolegów od grubych pał itp a teraz Eliminati gości w ich playlistach, Tak samo Bonus RPK Dał odsłuch płytki na yt którą z chęcią kupie, zrobił widoczny progres od wkur..onego dzieciaka do dobrego człowieka daje kopa robi rap szczerze to co go trapi przelewa na pętle, wielu innych raperów nie nawija o takiej prawdziwej szarości codziennego dnia. Bonus jest bardzo inteligentną osobą którą co nie którzy mają za wandala bo ma taki streetowy styl który nie każdemu podchodzi trzeba go zrozumieć jak i też trochę przejść przez takie same momenty i rozumieć świat jakim jest, a co najważniejsze Kocha Polskę którą niektórzy nienawidzą. 2013 rok jest naprawdę co do rapu wyśmienitym rokiem tyle dobrych materiałów wyszło to Słoń postara się i da nam satysfakcje z odsłuchu płyty sam before miażdży jaja, bitem, tekstem jak i samym teledyskiem i nie mowa tu o babce co pokazuje cyce Zaskakuje mnie ten człowiek tym co potrafi wyskrobać na kartce nie pomyślał bym nawet o takich rzeczach he nie chciał bym tych myśli mieć na chwile obecną, ale zainteresowanie jego to czytanie książek i filmy głownie horror i doskonale włada flow stara się dać nam słuchacza satysfakcje bo przecież rap to nie tylko jaranie zioła, nawijanie o ziomalach ale też taki ciemny przerażający styl musi być, a on jest do tego stworzony na pewno nie zrobi nam przykrości Płytka też zagości u mnie na półce bo wspieram Polskich raperów i zachęcam was też do tego Smile