Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Temat do zamknięcia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Temat do zamknięcia (/Temat-Temat-do-zamkniecia-70668)

Strony: 1 2


Temat do zamknięcia - Szaman1644 - 06-06-2013 18:26

1.Nazwa przedmiotu : Poradnik PPA
2.Opis przedmiotu : Wszystko dokładnie wyjaśnione. Krok po kroku. Naprawdę polecam.
3.Zdjęcia : Brak
4.Kontakt : PW lub Temat
5.Cena : 40 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Paypal

Limit: Sprzedaje tylko 5 sztuk.


RE: ☆☆Poradnik PPA☆☆ - Kzn - 06-06-2013 18:32

Recenzja?
Ew. ja mogę się podjąć.


RE: ☆☆Poradnik PPA☆☆ - Szaman1644 - 06-06-2013 18:33

Tak już oddany do recenzji Surferowi.


RE: ☆☆Poradnik PPA☆☆ - surfer0700 - 06-06-2013 18:49

Poradnik to 31 stron A4 w .pdf'ie. Co tam znajdziemy, długo by pisać... Bo Szaman to Szaman, on po prostu sprzeda wszystko, nawet kolor czcionki. Poradnik bardziej dla ułomnych, którzy nie potrafią otwierać tematów na forum. 99,9% wiedzy zawartej w poradniku znajdziemy tutaj zupełnie ZA DARMO klikając 3 razy myszką. Jeżeli jednak klik w myszkę to dla Ciebie za dużo, poradnik stworzony jest FOR JU.
Dodatkowo w paczce znajdują się 3 nisze, jedną z nich sprzedawał już ostatnio, więc jeżeli ostatnia paczka nisz jest u Ciebie na komputerze, będziesz miał jej kopię (a co tam, taki bonusik). Do każdej niszy jest dodana aplikacja + opis który wystarczy wkleić na bloga. Szaman dodał też kilkanaście katalogów SEO do pozycjonowania bloga, szkoda tylko że opisuje jak pozycjonować zagraniczną stronę, a podaje linki do katalogów polskich.... Do tego wszystkiego również kilka farm backlinków, które wiadomo jak fajnie wpływają na bloga. Niestety tym razem Szaman podniósł sobie poprzeczkę zbyt wysoko i już kolanem porządnie o Nią wyrył.
Niektóre informacje w poradniku mogą spowodować że nasz blog powędruje prosto do NISZCZARKI google, także uważam że 40 złotych za pracę która Nas pogrąży to trochę za dużo.

Jeżeli to on pisał te 31 stron to trochę się napracował.....


[Obrazek: ale-i-tak-jestem-na-nie-pl-ffffff]


RE: Temat do zamknięcia - pikusix1 - 06-06-2013 18:57

Jestem ułomny, rezerwuję poradnik!


RE: Temat do zamknięcia - Qwik - 06-06-2013 18:58

Rezerwuje.Wszystkie kopie!!!!!!


RE: Temat do zamknięcia - Szaman1644 - 06-06-2013 18:59

Zostały tylko 3. Nie zwlekajce Smile


RE: Temat do zamknięcia - daniel42na - 06-06-2013 19:01

rezerwuje jak recka będzie ok.


RE: Temat do zamknięcia - Stworkowaty - 06-06-2013 19:03

Też Rezerwuję.
Zejdziesz trochę z cenny? ; / Bo ja biedak, rodziny jeszcze nie sprzedałem...
Napisz Poradnik jak sprzedać rodzinę z dużym zyskiem to kupię . : )


RE: Temat do zamknięcia - WazzaP - 06-06-2013 19:06

Stworkowaty, troszeczkę przesadzasz. Szaman taki jest i go nie zmienimy.