Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mentorzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: ShareBay (/Forum-ShareBay-331)
+---- Wątek: Mentorzy (/Temat-Mentorzy-70665)



Mentorzy - NowyKoles - 06-06-2013 18:15

Czy istnieje jakis aktywny mentor na SB ktory moze pomoc? Czy wasza pomoc polega na tym, że ocenicie mojego bloga i tyle?


RE: Mentorzy - Karczu - 06-06-2013 18:23

Mentorstwo polega na tym, że dostajesz odpowiedzi na konkretne pytania. Jeżeli ich nie zadajesz, to podpowiadamy tylko to co możesz zmienić na blogu, jakich pluginów używać, do tego gdzie promować (jeśli o to spytasz oczywiście) itp.

Musisz zrozumieć, że jeśli wysyłasz adres bloga i pytasz o niego, to nikt nagle nie zacznie Ci tłumaczyć promowania na YT itp., jeśli o to konkretnie nie pytasz. Bo na jakiej podstawie ktoś "po drugiej stronie" ma to wywnioskować, jeśli my z reguły nigdy nie wysyłamy gotowców? A jeśli chcesz ogólnego wprowadzenia w temat, to polecam dział "Poradniki" na Uploaduj.com. Niejeden Mentor by Ci właśnie stamtąd (lub z innych źródeł, z tym iż tam jest wszystko zebrane) przekopiowywał.


RE: Mentorzy - NowyKoles - 06-06-2013 18:28

Są mentorzy którzy od zera wprowadza cie w temat ze bedziesz dobrze zarabiał ale na innych serwisach PPA, ja jestem zmuszony do SB bo mam od was hosting z czego bardzo sie ciesze ale chcialbym tez troche pomocy, nie jestem totalnie zielony a mimo to zarobilem tylko 5$ a promuje itp, nisze mam chyba słabe Sad


RE: Mentorzy - Karczu - 06-06-2013 18:49

Opisz wszystko na emailu supportowym a na pewno dostaniesz adekwatną pomoc Smile


RE: Mentorzy - NowyKoles - 06-06-2013 19:11

Poszlo


Odp: RE: Mentorzy - miniek9090 - 06-06-2013 19:28

(06-06-2013 19:11)NowyKoles napisał(a):  Poszlo

Napisz do mnie na gg 33437885
Moze i nie zarabiam setek $ na ppa ( lenistwo) ale pomoge ruszyc z blogiem . Nie oczekuje zadnych rej z refa. Pisz a podpowiem co nieco

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2