Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Problem (/Temat-Problem-70661)



Problem - zelu - 06-06-2013 17:26

Dzisiaj złożyłem konto na paypal. Dostałem pieniążki 50zł i konto zostało ograniczone. 18 lat będę miał dopiero za miesiąc i w tym jest problem. Jak mam im powierdzić moje dane? Dowodu jeszcze nie mam, rachunków za prąd, gaz z moim imieniem także nie mam i karty kredytowej też nie mam. Proszę o pomoc.

Czy w gre wchodzi zrobienie skanu np. paszportu? Czy aby dołączyć do paypal trzeba mieć 18 lat?


RE: Problem - diabloo07 - 06-06-2013 17:29

Musisz mieć 18 lat, aby założyć konto PayPal.


RE: Problem - zelu - 06-06-2013 19:21

Czyli nie odzyskam tych 50zł? Czy osoba, która wysłała te pieniądze może jakoś cofnąć przelew(z tego co czytałem), a następnie jeszcze raz wysłac mi pieniądze do banku?


RE: Problem - daniel42na - 06-06-2013 19:51

prawdopodobnie zostaną lub już zostały jej zwrócone


RE: Problem - zelu - 06-06-2013 20:19

Dalej mam na swoim koncie te pieniądze.

Czy jeżeli poszedłbym do placówki w moim mieście BZ WBK, to czy nie mając 18 mógłbym zostać posiadaczem takiej karty, gdyż nie mam jeszcze konta w banku, dlatego przelewam pieniądze na paypal.

http://bank-zachodni-wbk.na.allegro.pl/


RE: Problem - venzer - 08-06-2013 07:52

Jeżeli bardzo CI zależy na tych 50 zł to możesz próbować odzyskać pieniądze od PayPal (wycofać przelew)
Możesz założyć konto młodzieżowe np mBank ale to raczej nie ma sensu procedura trwa z 14 dni lepiej poczekać do 18-tki i założyć zwykłe konto.
Sprawdź czy możesz z Paypala przelać znajomemu pieniądze też na paypala wetdy ten "znajomy" mógłby wysłać ci kasę.


RE: Problem - zelu - 08-06-2013 08:40

Nie mogę nic zrobić. Kupiłem karte PayPass i będę próbował weryfikować nią konto.