Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GSA sie nie slucha - co robic ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: GSA sie nie slucha - co robic ? (/Temat-GSA-sie-nie-slucha-co-robic-70624)

Strony: 1 2


GSA sie nie slucha - co robic ? - Komet - 05-06-2013 21:33

Jako jeden ze sposobow na zdobycie lepszej pozycji w google uzywam GSA. Problem w tym, ze to daloby to o wiele lepszy efekt, gdyby program wykonywal moje polecenia a nie dzialal jak mu sie chce.

To sa ustawienia jakie przed chwila wybralem do nowego projektu.

[Obrazek: xmv9u2.jpg]

Na zdjeciu widac, ze wybralem by dodawal do stron z PR 5 i wyzszym, jak rowniez pomijal nieznany.

Efekty po chwili:

[Obrazek: kyh52i.jpg]

Ustawiam takze, by strony gdzie dodaje mialy max. 50 linkow wychodzacych.

Efekty:

[Obrazek: fkd53x.jpg]
Wiem, tu akurat 12 wiecej to nie problem, ale nie raz wkopal moj link na jakies farmy gdzie jest po kilka tysiecy adresow, co na pewno nie przyniesie pozytywnych efektow.


Co takiego robie nie tak i czy moze mi ktos powiedziec jakie ustawienia zastosowac, zeby wreszcie dodawalo takie ustawienia jakie chce.


RE: GSA sie nie slucha - co robic ? - KosikSquad - 06-06-2013 07:57

Mam ten sam problem, więc podpisuje się pod tym. Ktoś potrafi temu zaradzić ?


RE: GSA sie nie slucha - co robic ? - Skipi - 06-06-2013 11:09

Sprawdzales wgl ten link ?


Wydaje mi sie ze to sa linki zewnetrzne czyli backlinkujace strone na ktorej tworzysz backlinka i twoj adres jest jedyny na tej stronie.


RE: GSA sie nie slucha - co robic ? - vankosiara - 06-06-2013 13:35

Ja też tak mam jeśli chodzi o PR.. Lecz potem sprawdzam PR strony online no i się zgadza. Np. ostatnio przydzieliło mi BL na alexa.cn GSA pokazywał mi że ma 0PR jednak po sprawdzeniu go tak na prawdę miał PR5.


RE: GSA sie nie slucha - co robic ? - Siniak19 - 06-06-2013 14:11

Ty masz use PR of SubDomain. Ustaw use PR of DOMAIN - to powinno pomóc.


RE: GSA sie nie slucha - co robic ? - Komet - 06-06-2013 16:09

ustawilem na Pr of DOMAIN, mimo to jest tak jak bylo wczesniej, zeby sprawdzic czy ta nowa opcja pomoze to odpalilem i znow wrzucilem sobie pare smieciowych stron z pr0. Jest tu tle osob ktore pozycjonuja swoje stronki, a nikt nie ogarnia ustawien GSA i nie moze podpowiedziec?


RE: GSA sie nie slucha - co robic ? - Lusek - 06-06-2013 16:47

Ok a jak zrobic backup projektow i jak go pozniej otworzyc bo zainstalowaniu programu na nowo?


RE: GSA sie nie slucha - co robic ? - Komet - 06-06-2013 22:13

czyzby dzial pozycjonowania byl tak rzadko odwiedzany, ze nie znalazla sie osoba mogaca pomoc ?


RE: GSA sie nie slucha - co robic ? - freecasch - 10-06-2013 12:26

czy tym programem w formie testowej 5 dni można coś zdziałać


RE: GSA sie nie slucha - co robic ? - surfer0700 - 10-06-2013 12:30

(10-06-2013 12:26)freecasch napisał(a):  czy tym programem w formie testowej 5 dni można coś zdziałać

Można. Ponadto zawsze można obejść 5 dni licencji Tongue