Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pare pytań dotyczących PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pare pytań dotyczących PPA (/Temat-Pare-pytan-dotyczacych-PPA-70605)

Strony: 1 2


Pare pytań dotyczących PPA - TastemanPL - 05-06-2013 18:10

Witam mam parę pytań dotyczących PPA.
1.Wiem że hack najlepiej zrobić 14 dni przed premierą. Ale mam takie pytanko ile jeszcze po premierze gry promujecie go na yt.
2.Czy pobranie na FireCash jest trudne? Chodzi mi o to czy może brak pobrań jest uwzględnione tym że właśnie cieżko jest to pobrać. Sam widziałem wchodząc w oferty. Odnośniki na strone play itp.
3.Ile % pobrań u was to mniej więcej youtube ile dailymotion i metacafe?


RE: Pare pytań dotyczących PPA - Szaman1644 - 05-06-2013 18:20

Hacki to możesz długo promować po premierze, bo to ulepsza grę, ułatwia, a każdy chce być lepszy od innych. Nie wiem jak teraz, ale wcześniej wiem, że na FC dość trudno było wykonać oferty, bo wiele osób do mnie pisało, że nie może zrobić.


RE: Pare pytań dotyczących PPA - BabyBuns - 05-06-2013 18:23

(05-06-2013 18:20)Szaman1644 napisał(a):  Hacki to możesz długo promować po premierze, bo to ulepsza grę, ułatwia, a każdy chce być lepszy od innych. Nie wiem jak teraz, ale wcześniej wiem, że na FC dość trudno było wykonać oferty, bo wiele osób do mnie pisało, że nie może zrobić.

Pisali tak, bo chcieli za darmo dostać.


RE: Pare pytań dotyczących PPA - TastemanPL - 05-06-2013 18:28

Czyli pobranie jest dość proste. A z gry która nie jest za bardzo grywalna . Chodź? Można coś wyciągnąć? Czy nie warto. Chodzi mi raczej o człowieka czekającego na pierwsze pobranie.


RE: Pare pytań dotyczących PPA - separacja - 05-06-2013 18:50

Trzeba pamiętać, że gra która jest mało popularna (np. facebookowe gry) może stać się tydzień później farmvillem


RE: Pare pytań dotyczących PPA - Bandaid - 05-06-2013 19:31

pozatym mała popularność= mała konkurencja


RE: Pare pytań dotyczących PPA - makingmoney - 05-06-2013 19:38

Obecnie najwięcej pobrań mam gry, która sprzedała się w liczbie 15,000 egzemplarzy, także mała popularność nie zawsze oznacza małe zainteresowanie i odwrotnie.


RE: Pare pytań dotyczących PPA - TastemanPL - 05-06-2013 20:04

A bez wkładu własnego da się coś zarobić? Czytając dzienniczki ja tym forum widzę że tutaj coś zakupione kolejne itp


RE: Pare pytań dotyczących PPA - As7 - 05-06-2013 20:07

Bez wkładu hmm... no da sie Smile założysz bloga na bloggerze ale to raczej na dłuższą mete nie jest dobre rozwiązanie ;p lepiej zainwestować w host + domene .com Tongue


zbieram setną reputkę smutny


RE: Pare pytań dotyczących PPA - TastemanPL - 07-06-2013 15:16

Tylko po tym jak uzbieram jakiś hajs na bloga inwestuje w domenę. .com albo .org