Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] The Buxer - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] The Buxer (/Temat-PLACI-The-Buxer-70599)

Strony: 1 2


[PŁACI] The Buxer - madox91 - 05-06-2013 16:48

Chciałbym opisać nowy program, który bardzo jest podobny do The-buxa.
W tym buxe mamy najmniej 10 reklam i myśle, ze w miarę rozwoju programu będzie ich coraz więcej Smile. Wartość jednego klika waha się od 0,01000 do 0,00010 dolara. Za klik poleconego otrzymamy 100 %. Maksymalnie poleconych direct 40, a referral 0, z tym, że wykupując konto lepsze możemy ich mieć do 40.Minimum do wypłaty to 1 dolar na Paypal, Payze lub EgoPay. Odstep miedzy wypłatami to 10 dni. To na razie tyle.
To jest mój reflink:
http://www.thebuxer.com/?ref=madox91
i czysty link:
http://www.thebuxer.com

Zapraszam do zapisu Smile


RE: [Nowy]The Buxer - madox91 - 01-08-2013 13:12

Wczoraj otrzymałem wypłatę, czekałem 2 dni Huh
[Obrazek: tg40.png]


RE: [PŁACI] The Buxer - Mafesto - 03-08-2013 17:34

Strona nadal działa? Nie wchodzi mi.


RE: [PŁACI] The Buxer - madox91 - 03-08-2013 18:40

Faktycznie, wyskakują mi jakieś błędy. Być może to chwilowy przestój. na razie trzeba trochę poczekać. Zobaczymy co będzie.


RE: [PŁACI] The Buxer - madox91 - 16-08-2013 20:16

Już wszystko w porządku. Strona śmiga aż miło. Jest coraz więcej reklam do wyklikania plus to, że płaci.
Zapraszam kolejnych chętnych Huh


RE: [PŁACI] The Buxer - dombros15 - 16-08-2013 20:44

Ile razy mam jeszcze klikac na ten obrazek żeby zaliczyło ? na ostatniej reklamie zaliczyło class d a na class a nie chcę pozdro


RE: [PŁACI] The Buxer - madox91 - 16-08-2013 20:49

Żeby zaliczyło wystarczy kliknąć w odwrócony " do góry nogami " obrazek .


RE: [PŁACI] The Buxer - dombros15 - 16-08-2013 20:54

tak wiem ^^ dlatego piszę że zaliczyło wcześniej ale chwilowy problem chyba thx za cynk


RE: [PŁACI] The Buxer - pixel21 - 16-08-2013 20:55

2 c dziennie ? za prąd sie nie zwróci ...


RE: [PŁACI] The Buxer - madox91 - 17-08-2013 15:59

Stawki są prawie takie same jak wszędzie. Dla mnie najważniejsze jest to, że płaci co wśród buxów jest mało spotykane. Z buxem nie miałem do tej pory najmniejszych kłopotów czy to technicznych czy płacowych. Owszem pojedyncze przypadki się zdarzają ( posty powyżej ) ale nie są to jakieś straszne problemy.
Ja wiem 3-4 minuty dziennie na klikanie za te 2 centy tyle prądu Ci nie pożre. A jak dobrze się pomyśli i poszuka poleconych to te 2 centy możemy sobie pomnożyć Smile Jest również opcja kupna refków.
Ceny te same co w pozostałych tego typu buxach neo -, pro - i innych tylko nie wiem jak klikają i na razie nikogo nie namawiam do kupna przez swoją ostrożność do buxów i dla dobra ogółu.
Jeśli ktoś posiada jakieś dokładniejsze info co do tego buxa zachęcam do podzielenia się tym z innymi. Może coś na temat refków, tego jak klikają. Każde info się przyda.
Po za tym zobaczymy ile ten bux da nam radości Idea