Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Programy Partnerskie ( Poszukuję Wspólnika Do Zarabiania ) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Programy Partnerskie ( Poszukuję Wspólnika Do Zarabiania ) (/Temat-Programy-Partnerskie-Poszukuje-Wspolnika-Do-Zarabiania-70578)

Strony: 1 2


Programy Partnerskie ( Poszukuję Wspólnika Do Zarabiania ) - JamePERS - 05-06-2013 05:47

A więc sprawa jest następująca :

- Trochę poczytałem poznajdywałem o programach partnerskich i zarabianiu na nich i doszedłem do wniosku, że przy jakimś wkładzie pracy idzie z tego zarobić niezłą kasę... Więc postanowiłem zacząć taki zarobek lecz nie w pojedynkę tylko z kimś ponieważ razem lepiej coś zrobić ustalić doradzić sobie itp ... Więc poszukuję max 2 osób które chcą w zarabiać razem z mną ...

Poszukuję najlepiej osoby znającej się na seo ( pozycjonowaniu / reklamie ) i osoby która umie dobrze pisać strony www i programy na pc..;] Pisać na pw swoje gg tam omówimy szczegóły..


I najlepiej żeby to były osoby o dobrej reputacji ..


RE: Programy Partnerskie ( Poszukuję Wspólnika Do Zarabiania ) - Archiebald - 05-06-2013 05:57

Potrzebujesz kogoś kto zrobi stronę i kogoś , kto ją wypozycjonuje. A Ty jaki wkład będziesz miał do tego interesu ? Idea Rozumiem że ty inwestujesz kasę i będziesz szefem ? Wink


RE: Programy Partnerskie ( Poszukuję Wspólnika Do Zarabiania ) - JamePERS - 05-06-2013 06:33

Jesteś w błędzie... :]

Ja zajmuje się zrobieniem grafiki..
WYBorem programów w których będziemy zarabiać .
- wyłożeniem kasy na serwer i domeny
- i oczywiście tak samo bede promował strony nasze tylko że ktoś kto się zna lepiej na seo będzie mógł dac dobry rady itp.


RE: Programy Partnerskie ( Poszukuję Wspólnika Do Zarabiania ) - Archiebald - 05-06-2013 07:25

No to czyli nie jestem w błędzie tylko trafiłem Smile . Podaj więcej informacji , jakie pp chcesz używać , pokaż jakieś swoje prace. Piszesz że dopiero poczytałeś o pp . Zachęć więc jakoś ludzi Wink . Samo sponsorowanie chyba nie wystarczy bo przy założeniu że chcesz zarabiać niezłą kasę to serwer i domeny to chyba nie są takie duże koszty .


RE: Programy Partnerskie ( Poszukuję Wspólnika Do Zarabiania ) - surfer0700 - 05-06-2013 13:05

Wydaje mi się że najlepszym momentem na poszukiwanie wspólnika będzie dzień w którym wypłacisz już swoje pierwsze pieniążki z jakiejś sieci. Bo póki co nie masz żadnego doświadczenia, a serwer i domena to akurat mały kamyczek w ogromnej studni biznesu jakim są programy partnerskie.


RE: Programy Partnerskie ( Poszukuję Wspólnika Do Zarabiania ) - JamePERS - 05-06-2013 14:08

1- napisałem że szukam wspólnika który zajmuje sie seo itp... żeby mi coś powiedział jeszcze doradził itp..będę robił to samo co on...a host i domena to dodatek który daje o siebie na start... W programach partnerskich nie mam oświadczenia a chce zacząć z kimś o razu żeby nie tracić czasu ..Bo w pp nie jest tak że odrazu następnego dnia są zarobki.. Więc lepiej zacząc wszystko lepiej robić ... A inne dziedziny zarobku sa mi dobrze znane i doświadczenie w ppa mam około 2 lat..z przerwami i co miesiąc wpada od pół roku na autopilocie jakieś 300 $... Więc jak ktoś jest chętny do współpracy to pisać..


RE: Programy Partnerskie ( Poszukuję Wspólnika Do Zarabiania ) - surfer0700 - 05-06-2013 14:23

No właśnie, nie masz doświadczenia, a jeżeli "nauka" to dla Ciebie strata czasu... hmn...
Poza tym widzę że nie bardzo orientujesz się w PP. Bo żeby brać się za SEO trzeba mieć pewny sprawdzony program, który nie wygaśnie za 2 dni, bo stronę pozycjonuje się tygodniami i miesiącami, a programy często padają po 2-4 tygodniach. Dlatego na początek proponuję Ci zapoznać się z dostępnymi programami, przemyśleć całą strategię działania i podjąć kroki w celu osiągnięcia jakiegoś zysku. Nie odbieraj tego jako atak z mojej strony, po prostu siedzę w tym dłużej i staram Ci się pomóc. Smile


RE: Programy Partnerskie ( Poszukuję Wspólnika Do Zarabiania ) - JamePERS - 05-06-2013 14:32

Nauka to nie strata czasu tylko.. że sam zaczym będę mógł powiedzieć że mam oświadczenie wiem co i jak to będę musiał czekać z pół roku..i wtedy zarobie może te 500 zł ...czy cokolwiek .. a razem będziemy mogli szybciej to opanować i szybciej zacząć zarabiać...


Odp: Programy Partnerskie ( Poszukuję Wspólnika Do Zarabiania ) - Archiebald - 05-06-2013 22:18

Ucz się ucz Wink a jak się juz czegoś dobrze naumiesz to na pewno znajdziesz ludzi do biznesu , mi chyba już czacha od czytania rośnie Wink
Do matury się tyle nie uczylem co teraz. Niestety nie wszystko wchodzi Sad

stapatatalkowane Wink


RE: Programy Partnerskie ( Poszukuję Wspólnika Do Zarabiania ) - Yogii - 06-06-2013 10:59

w razie czego oferuje pomoc merytoryczną co do programow partnerskich
od dluzszego czasu promuje
bet at home
okpay
i
500 plus