Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nawiąże stałą współprace Bank -> PM i na odwrót - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Nawiąże stałą współprace Bank -> PM i na odwrót (/Temat-Nawiaze-stala-wspolprace-Bank-PM-i-na-odwrot-70564)



Nawiąże stałą współprace Bank -> PM i na odwrót - kam100 - 04-06-2013 20:57

Witam!

Nawiąże stałą współprace z zaufaną osobą.
Chodzi o ciągłą wymiane waluty z PM na konto polskie i na odwrót.
Chciałbym aby wymiany zachodziły w czasie maksymalnym 24 godziny.
Pieniądze będę wysyłał poprzez BluCash lub zwykłym przelewem.

Pozdrawiam!


RE: Nawiąże stałą współprace Bank -> PM i na odwrót - swawolny_senior - 04-06-2013 21:40

kupuj na i-transfer
wpłacisz sobie pieniądze na konto i jak ktoś wystawi na sprzedaż to kupujesz
transakcje w serwisie zapewniają ci 100% bezpieczeństwa, bo jak kupisz to sprzedający dopóki nie potwierdzisz otrzymania przelewu na procesor nie otrzyma pieniędzy, a jak ci nie przeleje to zgłaszasz na support i pieniądze wracają na twoje konto
podstawą i gwarancją bezpieczeństwa są transakcje tylko i wyłącznie dokonywane w obrębie serwisu


RE: Nawiąże stałą współprace Bank -> PM i na odwrót - Matiw131 - 04-06-2013 23:09

Wiem z doświadczenia , że czasami ciężko ale długo się czeka na i-transfer .
Także oświeć mnie czym jest PM . Bo nie mogę dojść do tego , a ja zobacze co da się zrobić Smile


Dobra wiem PerfectMoney <geniusz> Lol


RE: Nawiąże stałą współprace Bank -> PM i na odwrót - tomazzi - 05-06-2013 08:44

(04-06-2013 23:09)Matiw131 napisał(a):  Wiem z doświadczenia , że czasami ciężko ale długo się czeka na i-transfer .

ale człowieku bajdurzysz, że aż w żołądku się kotłuje
wystarczy dać ofertę zakupu danej waluty na dany procesor, a nie brak klientów co chcą sprzedać, masa osób sprzedaje po 2-3$ nawet nie wystawiając oferty sprzedaży bo korzysta bezpośrednio z ofert zakupu
także nim zaczniesz głupoty wypisywać to się zastanów bo błazna z siebie tylko robisz

ze sprzedażą i zakupem nie ma najmniejszych problemów jak dasz odpowiednią cenę i wtedy wszystko schodzi na pniu dosłownie
a jak sobie wywindujesz cenę przy sprzedaży no to czekasz bo każdy kupi taniej, a jak zaniżysz przy opcji kupna to każdy sprzeda temu co daje więcej
proste zasady ekonomii, popyt i sprzedaż i wszystko trzeba robić z głową

co do opinii na temat bezpieczeństwa to zgadzam się : IT chroni zarówno kupującego jak i sprzedającego jeśli transakcje dokonywane są w obrębie serwisu i nie ma bezpieczniejszego miejsca gwarantującego takie bezpieczeństwo


RE: Nawiąże stałą współprace Bank -> PM i na odwrót - Matiw131 - 05-06-2013 09:08

"Marny człowieku" trochę szacunku to drugiego użytkownika, tak sobie możesz pisać do swoich kolegów .

Nie jestem jakimś kołkiem i przyznaje Ci racje bo w dużej mierze ją masz .

Pragnę tylko zauważyć że na i-transfer jak chcesz uzyskać dobry kurs za kupno/sprzedaż to tak szybko nie dokonasz tam transakcji.

Masz rację to są oczywiste prawa ekonomii , że gość po mniejszych kursach szybciej dokona transakcji.

Jednak chciałem oszczędzić temu użytkownikowi bawienia się w wyłapywanie lepszych kursów i sam zaproponować jeden z lepszych tutaj na forum.

Oczywiście może też być przez I-transfer

Na pewno nawiązywanie stałej współpracy jest dużo łatwiejsze na forum niż na I-transfer.

Więc nie podniecaj się tak strasznie na drugi raz , tylko wklep sobie w Worda przeczytaj i dopiero później opublikuj.

Bez odbioru Smile


RE: Nawiąże stałą współprace Bank -> PM i na odwrót - tomazzi - 05-06-2013 09:20

(05-06-2013 09:08)Matiw131 napisał(a):  "Marny człowieku" trochę szacunku to drugiego użytkownika, tak sobie możesz pisać do swoich kolegów .

Nie jestem jakimś kołkiem i przyznaje Ci racje bo w dużej mierze ją masz .

Pragnę tylko zauważyć że na i-transfer jak chcesz uzyskać dobry kurs za kupno/sprzedaż to tak szybko nie dokonasz tam transakcji.

Masz rację to są oczywiste prawa ekonomii , że gość po mniejszych kursach szybciej dokona transakcji.

Jednak chciałem oszczędzić temu użytkownikowi bawienia się w wyłapywanie lepszych kursów i sam zaproponować jeden z lepszych tutaj na forum.

Oczywiście może też być przez I-transfer

Na pewno nawiązywanie stałej współpracy jest dużo łatwiejsze na forum niż na I-transfer.

Więc nie podniecaj się tak strasznie na drugi raz , tylko wklep sobie w Worda przeczytaj i dopiero później opublikuj.

Bez odbioru Smile

w swoim wieku każdego traktuję tak jak na to zasługuje, na odpowiednią wiadomość twoją udzieliłem odpowiedniej odpowiedzi
nie jestem w twoim przedziale wiekowym więc bez takich tekstów do starszych od siebie

no kurs nbp na i-transfer jest ceną w której sprzedajesz/kupujesz walutę na pniu, a wiem co mówię bo dziennie kilkaset transakcji poprzez ten portal dokonuję
jeśli zaproponujesz mu taki kurs to można uznać za kurs jest ok, bo ci co szukają kupców w ofertach sprzedaży np na pm po 3.55 to długo na klienta poczekają o ile się go doczekają
jeśli mu takiego kursu nie zaoferujesz to będzie stratny kupując/sprzedając u ciebie, proste i logiczne
nie problem również wyłapać perełki, ktoś szybko patrzy sprzedać walutę bo potrzeba mu pieniążków i np wczoraj zakupiłem pm za 2.80 za 1$ a sprzedałem na pniu po 5 minutach od wystawienia oferty za 3.22
wystarczy śledzić ten portal a jeszcze można przy okazji zarobić dodatkowo kupując taniej a sprzedając drożej

także nie ucz dziecko ojca dzieci robić bo na razie do tego za młody jesteś


RE: Nawiąże stałą współprace Bank -> PM i na odwrót - kam100 - 05-06-2013 14:04

Panowie nie spierajcie się Smile
Nie ma o co...
Czekam na potwierdzenie I-Transfer. Oczywiście jeśli ktoś ma jakiś fajny kurs wymiany to zapraszam ;]


Nawiąże stałą współprace Bank -> PM i na odwrót - yazir - 20-12-2013 20:33

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.