Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Błąd w naliczaniu pobrań? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Błąd w naliczaniu pobrań? (/Temat-Blad-w-naliczaniu-pobran-70547)

Strony: 1 2


Błąd w naliczaniu pobrań? - km222km - 04-06-2013 18:03

Witam. Otóż nie wiem czy jest to błąd, czy też może nie, ale zdaje mi się, że Firecash nie nalicza mi pobrań a co za tym idzie, również dostaje za to pieniędzy. Prowadzę od kilku dni swój blog na wordpress i tam jest możliwość podglądu ile razy został kliknięty konkretny link zewnętrzny. Od wczoraj tych kliknięć mam łącznie z 40 ( wszystkie do pobrań), lecz cały czas mam 0$ na koncie. Nie wydaję mi się, żeby było aż tyle wejść w mój download i żeby chociaż jedna osoba nie pobrała mój plik. Jest to dla mnie podejrzane.


RE: Błąd w naliczaniu pobrań? - Roxi5017 - 04-06-2013 18:08

Są dni że człowiek ma 1000 klików i ze 3 pobrania Wink 40 klikow to jak igła w stogu siana, czyli nic Wink


RE: Błąd w naliczaniu pobrań? - km222km - 04-06-2013 18:11

Moje obawy nie biorą się znikąd. Kiedyś już się bawiłem w uploading i wtedy takiej sytuacji nie miałem.


RE: Błąd w naliczaniu pobrań? - TastemanPL - 04-06-2013 18:25

Ale PPA czy PPD. Mi się wydaje to od farta. Jeden ściągnie plik a będzie 2 wyświetlenia. Zależy od człowieka. Takie moje zdanie


RE: Błąd w naliczaniu pobrań? - makingmoney - 04-06-2013 18:35

...


RE: Błąd w naliczaniu pobrań? - MartinS - 04-06-2013 18:36

Jeśli byś miał 400 klików (co i tak jest małą liczbą) to mógłbyś się martwić, że nie zarabiasz. W tej sytuacji nie ma co się martwić. Promuj bloga, dbaj o jego wygląd a to zaowocuje później w Twojej konwersji Wink


RE: Błąd w naliczaniu pobrań? - Matty094 - 04-06-2013 18:47

To zależy od farta poprostu .
Ja raz miałem 9 wejść i 4 pobrania a teraz mam 78 wejść i 1 pobranie Smile
Nie ma się co zniechęcać początki są zawsze najgorsze przykładem jestem ja co na początku miałem max 20 klików dziennie .
A teraz 50-100 klików dziennie mam chociaż to i tak mało Big Grin
Mówisz ,że prowadzisz od kilku dni blog .
Jak mówię początki zawsze są najgorsze może po tygodniu coś powinno ci wpaść .
Mi po 8 dniach od założenia bloga pierwsze pobranie wpadło ( nie na FC)


RE: Błąd w naliczaniu pobrań? - Komet - 04-06-2013 20:41

to jest loteria, ja wczoraj na 480 wejsc mialem 17 pobran, dzis juz jest ponad 500 i tylko 4 (wejsc na stronie, nie w link)


RE: Błąd w naliczaniu pobrań? - km222km - 04-06-2013 20:47

Dzięki za odpowiedzi. O bloga staram się dbać, aktualizuje go kilka razy dziennie. Wizualnie jest najzywklej prosty. Jeżeli rzeczywiście po tygodniu nie będe miał żadnego ściągnięcia, to się zdenerwuję smutny


RE: Błąd w naliczaniu pobrań? - maciuus - 05-06-2013 00:17

filecom.net 5/577 (0.87%)