Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! (/Temat-Afiliant-com-nie-trzeba-miec-strony-www-zeby-zarabiac-70531)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - Rogeros - 17-08-2013 17:01

Chyba można kombinować z programem nokaut. Spróbowałem jednego testowego frauda, zaliczyło 37 groszy, które po jakimś czasie jest w funduszach do wypłaty.


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - Rogeros - 17-08-2013 18:27

Te post nie pasuje do Ciebie Tongue


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - surfer0700 - 17-08-2013 18:30

To że chce się podzielić z kimś dziurami w programie, na których można nieźle zarobić nie pasuje do mnie? Hmn... No ok, to nie podzielę się. Zachowam to dla siebie Jerk


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - Rogeros - 19-08-2013 07:52

Pewnych informacji nie należy upubliczniać, jak banda dzieciaków zacznie na umór fraudować nic dobrego z tego nie wyniknie.


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - hertia - 19-08-2013 12:02

Nokaut powiadasz?
Takie kombinowanie pewnie skończy się wykluczeniem z programu?


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - Rogeros - 20-08-2013 06:44

(19-08-2013 12:02)hertia napisał(a):  Nokaut powiadasz?
Takie kombinowanie pewnie skończy się wykluczeniem z programu?

Na pewno jak się będzie tego nadużywać. Trzeba rozsądnie korzystać z dziur.


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - hertia - 20-08-2013 09:22

A nie lepiej działać uczciwe?


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - Limitless - 20-08-2013 09:45

Gdzie jest link do programu partnerskiego w blablacar?


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - Damkofr - 20-08-2013 09:50

i jak sie sprawuje ta stronka ? wyplaca itp nalicza uczciwe leady itp?


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - mr. nobody - 21-08-2013 14:38

Witajcie. Smile

Wróciłem z zasłużonych wakacji. Big Grin Przeczytałem wszystkie Wasze posty i mam kilka przemyśleń.

1. Podatki - trzeba rozliczać samemu. To, co dostaję jako wypłatę, jest powiększone już o 18% podatku, także muszę sam tę kwotę wpłacić na odpowiednie konto Urzędu Skarbowego i uwzględnić to w zeznaniu podatkowym za ten rok jako "Inne dochody" - tak wynika z moich informacji Smile

2. Szukanie dziur - to po prostu głupie. Zobaczcie czym to się kończy w CPLeadach, MyPayach itp - reklamodawcy się wycofują i nie zarabia nikt. Tutaj pewnie działa to tak samo. ;P

3. Dostałem wiadomość od Afilianta, że BlaBlaCar został zawieszony. Wcale się nie zdziwię, jak chodzi o działania, o których pisałem w pkt 2...