Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy Bukmacherskie 1x2 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Typy Bukmacherskie 1x2 (/Temat-Typy-Bukmacherskie-1x2-70526)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Typy Bukmacherskie 1x2 - duzypawel - 11-06-2013 15:47

(11-06-2013 15:33)michael napisał(a):  podawalem.. i to jak wchodzily to zaczeli mnie jechac screeny itp.. podaje wchodzi , czego chciec wiecej??>> ludzie i tak pisza do mnie.. bo jestem uczciwy i nie chcialem od razu pieniedzy za typy niewiadomo jakie.. udowodnilm to bynajmniej tu.. nowi na email takze dostawali free

bynajmniej...

facepalm

BTW: nikt tu po Tobie jeszcze nie jechał...

Chcesz coś sprzedawać, chwalisz się wieloletnim doświadczeniem a nie chcesz kilku screenów wrzucić. Ot i cała historia.


RE: Typy Bukmacherskie 1x2 - michael - 12-06-2013 15:25

zrozum ale co Ci to da.. ja gram single czasami kupony itp ale drobniej.. a tak to single i sa plusy w miesiacu, zalezy od stawki .. podawalem wchodzi co innego zeby bylo weszlo lipa lipa weszlo tak na 50% wtedy mozesz sie domagac czy nie oszukuje..a u mnie wszystko idzie jak powinno byc czyli ogrywac buka.. mam dobre dojscie i bardzo sie z tego ciesze.. duzo tez nie biore za typy..i jestem uczciwy co do klientow. nie jak inni reklamuja strony archiwa screeny podrabiane a pozniej placz bo placi za jakies glupie spotkania 2/1 ht/ft itp 1000zl gra za 200-300zl taki kurs 26 i nie wchodzi to trzeba byc dopiero idi.....
Ja tu przyszedlem Po to aby pokazac co potrafie w typowaniu.. A to nie wszystko Co podawalem wczesniej..Chcialem tylko sie pokazac.. a wy mi tu tak wyjezdzacie.. ale mniejsza koniec tematu , kto chcial napisal.., kto chce zapraszam i tyle mam do powiedzenia
pozdrawiam wszystkich grajacych Smile


RE: Typy Bukmacherskie 1x2 - whysoserious - 13-06-2013 09:10

Zrób zestawienie całości tego co podałeś
bo mnie się nie chce przebijac i czytać 7 stron

Trzeba było po prostu podawać typy i je rozliczać,
połowa screenów jakie są tu na forum i nie tylko tutaj to podróbki,
więc osobiście nie widzę w nich żadnej wartości.

Dużo lepszym potwierdzeniem jakości jest założenie konta blogabet i podanie linka.
Ci specjaliści od kursów dwucyfrowych jakoś nigdy nie mają zweryfikowanego archiwum Jerk2


RE: Typy Bukmacherskie 1x2 - michael - 13-06-2013 15:09

nie potrzebuje tego na razie moze kiedysSmile trudno kto chcial to napisze.. juz na razie nie zakladam tematu czy cos innego..


RE: Typy Bukmacherskie 1x2 - maax6 - 13-06-2013 21:39

Coś takiego, czy innego. Niewiem co mam napisać, ale jestem profesjonalistą. Nie jestem gimbusem i potrafie sie dobrze wypowiadac. Nie wspomnem o składni. Ważne że każdy wie o co chodzi. No i te screeny to wiadomo. Po co komu za ile? Chyba dałem, nie?


RE: Typy Bukmacherskie 1x2 - michael - 24-06-2013 15:33

jezeli ktos chce wszystkie archiwa itp wysle na email!!
zapraszam jestem po 9 dniu z rzedu na win ! same single.


RE: Typy Bukmacherskie 1x2 - duzypawel - 24-06-2013 15:44

a gdzie masz archiwum?

w excelu? pokerface


RE: Typy Bukmacherskie 1x2 - michael - 24-06-2013 16:12

na email podam ! macie tu jeden screen do mnie ludzie pisza.. byc moze nie sa tu zarejestrowani ale mi dziekuja! nie chca screenow ale aby archiwa jakies pokazac.. i sa w szoku teraz ze tak zarabiac na buku mozna.. powiedzialem co i jak grac..
a tu macie jeden screen jak chcecie zobaczyc jak gram.:
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/941725_135840216622285_1044469458_n.jpg


RE: Typy Bukmacherskie 1x2 - duzypawel - 25-06-2013 07:49

(24-06-2013 16:12)michael napisał(a):  macie tu jeden screen do mnie ludzie pisza..

nie chca screenow ale aby archiwa jakies pokazac.. i sa w szoku teraz ze tak zarabiac na buku mozna..

Rolleyes widzisz co piszesz Ty jak kolejność w zdaniu słów Twych nieodpowiednia jest w szoku jestem też ja że stawka na jeden zakład Twój 1400 złotych wynosząca to 5% budżetu Twojego na grę bo to wychodziło sporo pieniędzy by że grasz Ty u bukmachera jakieś 28 000 zł. Rolleyes


RE: Typy Bukmacherskie 1x2 - mareczek - 25-06-2013 14:17

up dobra zwala z twojego posta XD, koles albo ma 10 lat, albo jest z Afryki gdzie go nie nauczyli budowac zdan, ja tam nie mam zamiaru sie bawic w takie sprawy, czlowiek nie wie o czym pisze, niewiadomo tez w sumie co chce przekazac, wyjebane, dla mnie temat do zamkniecia.