Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
System Wiadomości - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: System Wiadomości (/Temat-System-Wiadomosci-70524)



System Wiadomości - Hercik - 04-06-2013 09:41

Nie wiem czy temat już przewinął się tutaj ale wpadłem na mały pomysł który mógł by usprawnić system PW.
A mianowicie można by było wprowadzić powiadomienia o pełnej skrzynce wiadomości, takim komunikatem jak o tym że ma się nową wiadomość w skrzynce. Smile


RE: System Wiadomości - daniel42na - 04-06-2013 09:43

wiadomość o pełnej skrzynce przychodzi na email na który rejestrowałeś konto z.c
natomiast jesli dostajemy nową wiadomość to chyba sprawdzamy przy okazji ile tam jeszcze miejsca zostało Smile
Wydaje mi się że to zbędne..


RE: System Wiadomości - marcel_kk - 04-06-2013 11:14

Graficznie mogłoby wyglądać ciekawie, w momencie przyjścia PW,
pojawia się ikona skrzynki pocztowej z widoczną ilościa miejsca.
Najważniejsze to nie stać w miejscu, iść do przodu.


RE: System Wiadomości - Br0nek1234 - 04-06-2013 17:47

Jak wejdziesz w wiadomości to przecież jest ile % masz zajęteSmile


RE: System Wiadomości - Hercik - 05-06-2013 09:04

No tak ale powiedzmy szczerze duża część użytkowników po prostu nie patrzy ile % skrzynki ma zajętej


RE: System Wiadomości - Br0nek1234 - 05-06-2013 15:57

Ja codziennie wieczorem usuwam wszystkie wiadomosci i rzadko mam pełną skrzynke.


RE: System Wiadomości - WazzaP - 05-06-2013 17:16

Jestem zdecydowanie za!