Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najbardziej opłacalny i najbardziej rzetelny serwis PPA. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Najbardziej opłacalny i najbardziej rzetelny serwis PPA. (/Temat-Najbardziej-oplacalny-i-najbardziej-rzetelny-serwis-PPA-70513)

Strony: 1 2 3


RE: Najbardziej opłacalny i najbardziej rzetelny serwis PPA. - Vister81 - 04-06-2013 16:50

Polecaj swoje, nie znaj drugiego...

FC - najbardziej przyjazne środowisko, wysokie stawki, Site Promotor, Fire Shop, masa konkursów, porządni mentorzy.
ShareBay - PPV, według mnie najlepszy serwis pod ten kierunek :] Do tego z masą innowacji.
AstroCash - najwyższe stawki, aczkolwiek mniej przyjazny "początkującym".
HighCash - tutaj to jakoś się nie wypowiadam, bo i mało uczestniczyłem. Ale stawki dosyć średnie, co do reszty - nie wiem.

Chronologiczne ułożenie Wink


RE: Najbardziej opłacalny i najbardziej rzetelny serwis PPA. - Zemix - 04-06-2013 17:01

Ja polecam także Cashbuzz, o którym każdy zapomniał.. Ale po dzień dzisiejszy jest wypłacalny i ma ładne stawki Smile


RE: Najbardziej opłacalny i najbardziej rzetelny serwis PPA. - Szaman1644 - 04-06-2013 17:04

Cashbuzz mnie ostatnio zbanował nie wiadomo w sumie za co i jakoś nie przypadł mi do gustu, ale komunikacja z administracją jest ok.


RE: Najbardziej opłacalny i najbardziej rzetelny serwis PPA. - kazik0o - 04-06-2013 17:34

Vister81 to jest chyba logiczne że każdy przedstawi swój serwis gdzie zarabia ale myślę że oto w tym chodzi, że każdy przedstawia co mu sie podoba w tym serwisie ! wiec nie pisz głupich komentarzy typu "Polecaj swoje, nie znaj drugiego... "


RE: Najbardziej opłacalny i najbardziej rzetelny serwis PPA. - Vister81 - 04-06-2013 17:43

(04-06-2013 17:34)kazik0o napisał(a):  Vister81 to jest chyba logiczne że każdy przedstawi swój serwis gdzie zarabia ale myślę że oto w tym chodzi, że każdy przedstawia co mu sie podoba w tym serwisie ! wiec nie pisz głupich komentarzy typu "Polecaj swoje, nie znaj drugiego... "

Lol, człowieku... Tutaj chyba liczy się obiektywna opinia, a nie czyjś subiektywizm Wink


RE: Najbardziej opłacalny i najbardziej rzetelny serwis PPA. - sh4kr - 04-06-2013 18:12

Widze, że dużo ludzi poleca mi HC, więc sprawdzę. AC też zerknę. Wink Dzięki, repki poleciały.

PS. Oczywiście do dalszej dyskusji zapraszam jak najbardziej! Smile


RE: Najbardziej opłacalny i najbardziej rzetelny serwis PPA. - 0d0aaiie - 04-06-2013 19:48

polecam astrocash duza kasa i konwersja ale nie ma gejweja (szkoda gadacUndecided)
a takze firecash mimo ze admin tworzy listy blogow potencjalnych earnerow PPA z innych serwisow i udostepnia ich liste za oplata Lol beka (jest gejtwej ale w wiekszosci serwisow jest)