Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najbardziej opłacalny i najbardziej rzetelny serwis PPA. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Najbardziej opłacalny i najbardziej rzetelny serwis PPA. (/Temat-Najbardziej-oplacalny-i-najbardziej-rzetelny-serwis-PPA-70513)

Strony: 1 2 3


RE: Najbardziej opłacalny i najbardziej rzetelny serwis PPA. - Skipi - 04-06-2013 11:07

Zauważ, że w AstroCash nie ma żadnych rang i od razu zarabiasz 90% nie tak jak w innych serwisach zaczynasz od 50% stawek od sieci afiliacyjnej.

Pozdro Smile


RE: Najbardziej opłacalny i najbardziej rzetelny serwis PPA. - Szaman1644 - 04-06-2013 11:22

Także z mojej strony mogę polecić HighCash.org wypłata na drugi dzień. Stawki średnie w porównaniu z innymi, ale dobrze wpadają i to jest plus. Z administracją jeszcze nie rozmawiałem, ale masz wypowiedzi powyżej, że kontakt dobry.


RE: Najbardziej opłacalny i najbardziej rzetelny serwis PPA. - kazik0o - 04-06-2013 12:47

Ja polecam FC ;-) dobry kontakt z adminami, dużo dobrych mentorów, sklepik za punkty które dostajemy za darmo, przejrzysta strona i w ogóle super Big Grin


RE: Najbardziej opłacalny i najbardziej rzetelny serwis PPA. - bios - 04-06-2013 12:53

@up

Tylko stawki względem innych troszkę mniejsze Smile


RE: Najbardziej opłacalny i najbardziej rzetelny serwis PPA. - Kubixowy - 04-06-2013 13:03

Ja polecam Astrocash'a Smile
Firecash ma swój sklepik ale znajduje się tam masa niepotrzebnych rzeczy, łatwych do zdobycia za co na FC musicie zapłacić (NIE mówię o akcji charytatywnej, ten pomysł popieram w 100% Smile )


RE: Najbardziej opłacalny i najbardziej rzetelny serwis PPA. - Sp00n - 04-06-2013 13:12

Polecam FireCash Smile Sam tam zaczynałem i wszystko mi się podoba.


RE: Najbardziej opłacalny i najbardziej rzetelny serwis PPA. - maciuus - 04-06-2013 13:27

W firecash zarabiasz normalne stawki i wraz z wyższą rangą podnoszą ci się zarobki : ) Polecam


RE: Najbardziej opłacalny i najbardziej rzetelny serwis PPA. - lapribbi - 04-06-2013 15:08

Ja ze swojej strony polecam HC i AC
AC - swietne stawki ale coraz częściej się zdarzają tak zwane gorsze dni i nawet top zarabiajacy mają ogromny spadek zarobków. Pobrania coraz mniej wpadaja.

HC- zaje*ista administracja i do tego wyplata po zleceniu na 2 dzień. I zauważyłem rzede wszystkim że częsciej wpadaja pobrania na HC niż na AC

W FC nie wchodź nie warto


RE: Najbardziej opłacalny i najbardziej rzetelny serwis PPA. - Lady_Punk - 04-06-2013 16:04

czemu nie polecasz Firecash?


RE: Najbardziej opłacalny i najbardziej rzetelny serwis PPA. - Kubixowy - 04-06-2013 16:43

(04-06-2013 15:08)lapribbi napisał(a):  Ja ze swojej strony polecam HC i AC
AC - swietne stawki ale coraz częściej się zdarzają tak zwane gorsze dni i nawet top zarabiajacy mają ogromny spadek zarobków. Pobrania coraz mniej wpadaja.

HC- zaje*ista administracja i do tego wyplata po zleceniu na 2 dzień. I zauważyłem rzede wszystkim że częsciej wpadaja pobrania na HC niż na AC
PPA to loteria. Nie da się porównać, że na tym serwisie pobrania wpdają częściej a na tym mniej...