Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najbardziej opłacalny i najbardziej rzetelny serwis PPA. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Najbardziej opłacalny i najbardziej rzetelny serwis PPA. (/Temat-Najbardziej-oplacalny-i-najbardziej-rzetelny-serwis-PPA-70513)

Strony: 1 2 3


Najbardziej opłacalny i najbardziej rzetelny serwis PPA. - sh4kr - 03-06-2013 22:26

Siema!

Mam takie pytanko. Jaki jest najbardziej opłacalny i najbardziej rzetelny serwis PPA? Wiecie, co wybrać? Nie chce żeby było tak, że rejestruje się a to po jakimś czasie (dość krótkim) robi sie scamem. Tongue
Osobiście wydaje mi sie, że Sharecash.org jest spoko.

Dzięki za pomoc i opinie.

Repki polecą za dobre wypowiedzi.


RE: Najbardziej opłacalny i najbardziej rzetelny serwis PPA. - ceha_wb - 03-06-2013 22:29

Sprawdź HighCash.org
Wysokie stawki a przede wszystkim wypłacalny.31 maja zleciłem wypłatę a 1 czerwca miałem już pieniądze na koncie.


RE: Najbardziej opłacalny i najbardziej rzetelny serwis PPA. - Zera1 - 03-06-2013 22:50

Także polecam HighCash.org - wypłata na konto bankowe została wysłana w 3 dni, co jest wielkim plusem. Świetna administracja, z którą zawsze można się dogadać, częste konkursy, w których można wygrać niezłe nagrody, a to nie jedyne plusy tego serwisu Smile.
Przykładowe stawki:
[Obrazek: fptt.jpg]


RE: Najbardziej opłacalny i najbardziej rzetelny serwis PPA. - Stworkowaty - 03-06-2013 22:58

Moim zdaniem HighCash i AstroCash są najlepsze. ; )


RE: Najbardziej opłacalny i najbardziej rzetelny serwis PPA. - Karczu - 03-06-2013 23:05

Jak już tak te wypłaty są głównym czynnikiem, to sprawdź ShareBay.net - wypłaty w max. 3 dni robocze (fast w 24h) i zlecać wypłatę możesz kiedy chcesz i ile razy chcesz w miesiącu, a nie tylko przez jeden dzień w miesiącu Wink

W skrócie - zlecasz kiedy potrzebujesz i niedługo później masz hajs.


RE: Najbardziej opłacalny i najbardziej rzetelny serwis PPA. - BabyBuns - 04-06-2013 00:33

A ja polecam stare, dobre firecash


RE: Najbardziej opłacalny i najbardziej rzetelny serwis PPA. - octawius - 04-06-2013 08:19

A ja HighCash polecam również Smile Bardzo ładne stawki i przyjemny kontakt z administracją Smile


RE: Najbardziej opłacalny i najbardziej rzetelny serwis PPA. - bios - 04-06-2013 08:58

Każde ma swoje plusy i minusy. Na Twoim miejscu brałbym HC/AC/SB.


RE: Najbardziej opłacalny i najbardziej rzetelny serwis PPA. - Macieqx - 04-06-2013 10:09

Ac - max stawki, hc - system dobry , sb - hosting, oraz "żywy content" , fc - sklepik


RE: Najbardziej opłacalny i najbardziej rzetelny serwis PPA. - afghan - 04-06-2013 10:44

Bez zastanowienia HIGHCASH Administracja jak złoto kontakt szybki miły i zawsze można się z nimi skontaktować w razie problemów, nie opierd..ją się !! System łatwy w obsłudze duże stawki no cóż więcej chcieć...
Choć AstroCash też nie jest taki zły ale numerem jeden jes HC Pozdro