Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Czy uważasz, że jesteś dobrze przygotowany na Restock? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+------ Dział: Sondy/Ankiety (/Forum-Sondy-Ankiety-17)
+------ Wątek: [Zamknięty]Czy uważasz, że jesteś dobrze przygotowany na Restock? (/Temat-Zamkniety-Czy-uwazasz-ze-jestes-dobrze-przygotowany-na-Restock-7051)

Strony: 1 2


[Zamknięty]Czy uważasz, że jesteś dobrze przygotowany na Restock? - Kicha - 13-05-2010 16:28

Jak u ciebie z przygotowaniem do nadchodzącego Restocku?
Może już masz wszystko zapięte na ostatni guzik, a może dopiero się za to zabierasz?

Odpowiedz w ankiecie. W poscie napisz co odpowiedziałeś i możesz uzasadnić Tongue


RE: Czy uważasz, że jesteś dobrze przygotowany na Restock? - Parada - 13-05-2010 16:34

"Zapomniałem, do restocku się wyrobię"
Jeszcze jest kupa czasu, więc mogę se na razie darować przygotowania ;d


RE: Czy uważasz, że jesteś dobrze przygotowany na Restock? - Tidus - 13-05-2010 16:42

Powinna być odpowiedź "Nie trenuje do restocku" co ja robie Tongue


RE: Czy uważasz, że jesteś dobrze przygotowany na Restock? - Kicha - 13-05-2010 16:44

Ojj Tidus to do ciebie pasuje "Tak, mam wszystko zapięte na ostatni guzik i restock mi nie straszny!"
W końcu można to podczepić do tego Tongue


RE: Czy uważasz, że jesteś dobrze przygotowany na Restock? - paskur - 13-05-2010 16:48

Zapomniałem, do restocku się wyrobię
Bo przeciez jeszcze chyba dluzo czasu, nawet chyba nie mowili o nim nic


RE: Czy uważasz, że jesteś dobrze przygotowany na Restock? - popis1 - 13-05-2010 16:48

A to trzeba się jakoś przygotować lub trenować? Ja mam regułkę autofilla program powiadamiający o restocku i już.


RE: Czy uważasz, że jesteś dobrze przygotowany na Restock? - Songoku - 13-05-2010 18:53

Zapomniałem, do restocku się wyrobię


RE: Czy uważasz, że jesteś dobrze przygotowany na Restock? - BartuS - 13-05-2010 19:23

Lada dzień zacznę przygotowywać regułki i programy


RE: Czy uważasz, że jesteś dobrze przygotowany na Restock? - gaspare - 13-05-2010 20:08

A ja mam TeamSpeaka - to w zupełności wystarczy.
Czyli, że mam wsio na ostatni guzik zapięte.


RE: Czy uważasz, że jesteś dobrze przygotowany na Restock? - SupeRLokeR - 13-05-2010 20:37

Tak, mam wszystko zapięte na ostatni guzik i restock mi nie straszny! ulala Big Grin