Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak zarabiać na oglądaniu reklam? [PORADNIK] - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak zarabiać na oglądaniu reklam? [PORADNIK] (/Temat-Jak-zarabiac-na-ogladaniu-reklam-PORADNIK-70507)

Strony: 1 2


Jak zarabiać na oglądaniu reklam? [PORADNIK] - separacja - 03-06-2013 20:50

Proszę o trochę zrozumienia i nie pisania postów, że każdy głupi z tego korzysta, bo z pewnością znajdą się osoby, które o tym nie wiedziały.
Poradnik udostępniany za darmo, tak więc nie mam z niego żadnych korzyści (nawet nie udostępniam reflinku).

Poradnik z pewnością przyda się osobom, które trudziły się zarabiając swoje pierwsze dolary na buxach czy surfbarach.

Leniwie w 45minut zarobiłem nieco poniżej 3zł . Nie jest to ogromna suma, lecz tak naprawdę wszystko zależy od tego ile włożymy w to pracy i jak szybko będziemy ją wykonywać.
[Obrazek: ucqdkn.jpg]

Potrzebne nam będzie konto PayPal, gdyż na nie wypłacać będziemy pieniądze.

Największą zaletą jest to, że pieniądze otrzymujemy natychmiastowo na konto PayPal.

Przejdźmy do rzeczy.


1. Tworzymy konto trashmail: https://ssl.trashmail.net/?lang=en
Zalecam podać główny mail podczas rejestracji.
2. Po jego utworzeniu wchodzimy na pocztę e-mail, na której utworzyliśmy konto w podanym serwisie oraz odbieramy przysłany przez nich mail, w którym potwierdzić musisz mail.
3. Następnie ponownie wchodzimy na https://ssl.trashmail.net/?lang=en i klikamy w zakładkę Address Manager.
4. Tworzymy nowy mail klikając w ADD, a następnie zapisujemy go klikając Save.
[Obrazek: 3z26gz.jpg]
5. Po tym wchodzimy na konto PayPal oraz dodajemy nowy adres email.
[Obrazek: bcdmr4.jpg]
6. Po jego dodaniu odbieramy pocztę e-mail, na który zarejestrowane było konto trashmail i akceptujemy, iż dodany został nowy e-mail do konta PayPal.
7. Następnie rejestrujemy się na Eovendo oraz instalujemy program:
http://www.eovendo.com
Podajemy dane (nie muszą być prawdziwe) oraz nasz trashmail
[Obrazek: t66fer.jpg]
8. Po ściągnięciu programu logujemy się do niego, zaznaczamy wszystkie kategorie, a następnie wybieramy PayPal - Konto oraz Ojebblikelig Udbetaling, minimalizujemy program i czekamy kilka sekund, czasem minutę lub dwie (przy kolejnych razach maksymalnie pół minutki Big Grin)
9. Klikamy prawym na pasku zadań na naszą ikonkę Eovendo oraz klikamy Afspil Reklameblog (x:xx min)

To tyle, lecz tak naprawdę tym długim sposobem zarobiliśmy dopiero pierwsze grosze, lecz teraz wszystko przebiegać będzie znacznie szybciej.

Teraz stale powtarzać będzie trzeba tylko następujące punkty:
1. Utwórz nowy adres e-mail na swoim trashmailu.
2. Dodaj nowy adres e-mail na PayPal oraz potwierdź go na mailu.
3. Utwórz nowe konto na Eovendo podając nowy adres e-mail.
4. Wyloguj się z programu i zaloguj używając nowy adres e-mail.
5. Zaznacz wszystkie kategorie, a następnie wybierz PayPal - Konto oraz Ojebblikelig Udbetaling.
6. Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonkę Eovendo na trayu i kliknij Afspil Reklameblog (x:xx min).

Tak w kółko.
Mam nadzieję, że komuś się przyda. Sposób denny, na pewno bardzo znany, aczkolwiek wierzę, że ktoś z niego skorzysta dzięki poradnikowi.
Jeżeli masz jakieś pytania - zadaj je w tym temacie.
Cześć!


RE: Jak zarabiać na oglądaniu reklam? [PORADNIK] - sokisok - 03-06-2013 22:32

Exclamation Nie wiem czy wolno komentować czy nie ale po paru razach automatycznie jak będziesz się chciał zalogować z nowego konta dostaniesz bana automatycznie. Już to sprawdziłem lecz jeśli zmienisz adres IP będzie ok, tak więc mógł byś w poradniku dodać wzmiankę o tym Smile
Lecz i tak masz odemnie + za napisanie impreza


RE: Jak zarabiać na oglądaniu reklam? [PORADNIK] - separacja - 03-06-2013 23:04

(03-06-2013 22:32)sokisok napisał(a):  Exclamation Nie wiem czy wolno komentować czy nie ale po paru razach automatycznie jak będziesz się chciał zalogować z nowego konta dostaniesz bana automatycznie. Już to sprawdziłem lecz jeśli zmienisz adres IP będzie ok, tak więc mógł byś w poradniku dodać wzmiankę o tym Smile
Lecz i tak masz odemnie + za napisanie impreza

Zrobiłem już 14 konto i nie dostałem bana. Mam stałe IP.
Dostaje się bana na konta co jakiś czas, bo dostałem na jedno, ale czy na IP dadzą to wątpię.
Tak czy tak kasa idzie od razu na konto, tak więc się opłaca póki można Big Grin.


RE: Jak zarabiać na oglądaniu reklam? [PORADNIK] - boob92 - 03-06-2013 23:47

z tego co wiem to na paypalu jest limit 8 adresów

a dodam, że widać progres w ilości reklam (pierwszego dnia 2, drugiego 3, kolejne 4)


RE: Jak zarabiać na oglądaniu reklam? [PORADNIK] - afghan - 04-06-2013 02:49

Fajna sprawa może małe kwoty ale za to cieszy prawdziwością minuta osiem i kasa na koncie pierwsze 27gr na lizaka Smile Polecam !!


RE: Jak zarabiać na oglądaniu reklam? [PORADNIK] - marionetkaa2 - 04-06-2013 09:21

The email address is not a registered Plus customer.
Register now at TrashMail Plus member!
o co chodzi ?


RE: Jak zarabiać na oglądaniu reklam? [PORADNIK] - Pidii - 04-06-2013 10:11

Wszystko wygląda ok ale jak na 3-10zł za dużo bawienia.


RE: Jak zarabiać na oglądaniu reklam? [PORADNIK] - separacja - 04-06-2013 13:06

(04-06-2013 10:11)Pidii napisał(a):  Wszystko wygląda ok ale jak na 3-10zł za dużo bawienia.

Początek dużo, ale potem śmiga wszystko bardzo szybko.

Dokładnie 45 minut roboty:

[Obrazek: 9y5xms.jpg]

Pomyśleć jakby było 5 reklam *_*.


RE: Jak zarabiać na oglądaniu reklam? [PORADNIK] - separacja - 04-06-2013 13:08

(04-06-2013 09:21)marionetkaa2 napisał(a):  The email address is not a registered Plus customer.
Register now at TrashMail Plus member!
o co chodzi ?

Błąd wyskakuje Ci przy rejestracji?
Upewnij się, że jesteś w zakładce New Customer na trashmail, a po rejestracji i potwierdzeniu maila przechodzisz do Address Manager.

(03-06-2013 23:47)boob92 napisał(a):  z tego co wiem to na paypalu jest limit 8 adresów

a dodam, że widać progres w ilości reklam (pierwszego dnia 2, drugiego 3, kolejne 4)

To trashmaile... I tak same się usuwają. Po dostaniu pieniędzy można usunąć adres email z PayPala i dodać nowy.

Przepraszam za post pod postem, myślałem, że jest automatyczne łączenie postów.


RE: Jak zarabiać na oglądaniu reklam? [PORADNIK] - Derek - 04-06-2013 22:58

Czyżby blokada dla polaczków? Big Grin

Cytat:Vi kan se at du besøger Eovendo.com udenfor Danmark.
Eovendo er i øjeblikket kun for danskere og du kan derfor ikke oprette en konto.
Hvis du mener dette er en fejl, kan du kontakte os på [email protected] og support vil hjælpe dig med det samme.