Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fake czy prawdziwy Upload - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Fake czy prawdziwy Upload (/Temat-Fake-czy-prawdziwy-Upload-70481)



Fake czy prawdziwy Upload - MixKosa - 03-06-2013 15:14

Witam, tak się zastanawiam czy uploadować fake czy prawdziwe działające ale chyba te działające zostaną usunięte przez Administratora tak? czytałem trochę i oglądałem i ludzie wkładają fake ale czy to na dusza metę się uda zarobić.?


RE: Fake czy prawdziwy Upload - patryk0407 - 03-06-2013 15:29

Najlepiej jak ogarniasz VB i robisz swoje unikatowe hacki, cracki sraki itp Big Grin
Wiadomo o co chodzi, gdyż wtedy potęcjalny pobierający widzi że coś się różni czymś od innych rzeczy dostępnych w sieci i to go zainteresuje. Może wtedy pobrać hack itp a co za tym idzie $ i wieksza konwencja. Jeśli bierzesz od kogoś to licz się z tym że to już jest w sieci i jest jakby mniejsze zainteresowanie bo to moze być na wyższej pozycji w google Smile


RE: Fake czy prawdziwy Upload - MixKosa - 03-06-2013 15:48

Bez unikalności się nie obejdzie Big Grin więc zabieram się do roboty. patryk0407 +


RE: Fake czy prawdziwy Upload - venzer - 03-06-2013 15:55

Tak jest! Ja również polecam tworzyć coś własnego unikalnego interesującego. Tylko w taki sposób dotrzesz do odbiorcy w dzisiejszych czasach.


RE: Fake czy prawdziwy Upload - MixKosa - 03-06-2013 17:33

Ale to wszystko poste żeby stworzyć Big Grin tylko teraz trzeba znaleźć niszę Huh


RE: Fake czy prawdziwy Upload - 0d0aaiie - 04-06-2013 19:59

Fejki 100%. Dzialajace trzeba
- updejtowac wraz z wyjsciem nowej wersji
- szukac na necie
- sprawdzac czy dzialaja
czyli marnowac duzo czasu, a zarobek i tak bedzie marny, bo po co placic za cos co znalazles wczesniej za darmo?

ALL HAIL FAKES!