Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
jak nie dostać bana na yt? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: jak nie dostać bana na yt? (/Temat-jak-nie-dostac-bana-na-yt-70479)

Strony: 1 2


jak nie dostać bana na yt? - Arivi - 03-06-2013 14:18

Witam, jest może jakiś sposób żeby nie usunęli konta albo filmu na yt(ppa)?
Może jakby reklamować stronę o hackach zamiast samego hacka?


RE: jak nie dostać bana na yt? - daniel42na - 03-06-2013 14:22

To nie jest tak że jak podasz link do strony lub skrócony link to będzie bezpieczniej.
Jeśli masz konkurencje i zacznie Cie ona flagować to administracja yt nawet nie spojrzy dokąd ten link prowadzi a ban poleci z automatu przy dużej ilości flag za spam.


RE: jak nie dostać bana na yt? - Szaman1644 - 03-06-2013 14:25

Daniel ma rację, ale zauważyłem, że jeżeli doda się reklamy z Yt do filmiku to trudniej go usunąć.


RE: jak nie dostać bana na yt? - Archiebald - 03-06-2013 14:27

Odpowiem Ci pytaniem na pytanie Wink i sam sobie na nie odpowiem :
Jak nie dostać w ryło na ulicy?
Nie zaczepiać i omijać zaczepiających .

http://www.youtube.com/static?gl=PL&template=terms


RE: jak nie dostać bana na yt? - daniel42na - 03-06-2013 14:29

Sposób jest oczywiście:
Zuploaduj film i ustaw jako niepunliczny na pare dni..
większość flagujących szuka nisz wg. ostatnio wrzuconych filmów pod frazą "hack" równocześnie kradnąc filmy i flagując te które znajdą.


RE: jak nie dostać bana na yt? - Arivi - 03-06-2013 14:37

(03-06-2013 14:22)daniel42na napisał(a):  To nie jest tak że jak podasz link do strony lub skrócony link to będzie bezpieczniej.
Jeśli masz konkurencje i zacznie Cie ona flagować to administracja yt nawet nie spojrzy dokąd ten link prowadzi a ban poleci z automatu przy dużej ilości flag za spam.

Gdybym z flagował film jakiegoś znanego youtubera też by nie zwrócili uwagi ?
Jakiś musi być sposób na ominięcię Big Grin


RE: jak nie dostać bana na yt? - patryk0407 - 03-06-2013 15:27

Film jeśli jest popularny i nisza fajna to czym prędzej czy poźniej zostanie skasowany Smile Ja mam 2 filmy na YT na niszach wypalonych, aczkolwiek coś tam od świętnie wpada i filmy się trzymają już po pół roku i są na wysokich pozycjach Smile


RE: jak nie dostać bana na yt? - 0d0aaiie - 04-06-2013 20:01

ja mam na popularnych niszach filmy na 1 stronie pare miesiecy i stoja.

wczesniej usuneli mi jednak konta ale młode. czyli nikt nie moze sie dowiedziec o twoich filmach za mlodu.
nie uzupelniaj opisu tytulu ani nie promuj ich az nie minie 1wszy miesiac. po tym czasie nie powinien zostac tak latwo usuniety.


RE: jak nie dostać bana na yt? - dawid327 - 05-06-2013 23:33

Czy jak nagram sam filmik i w opisie umieszczę link do bloga z linkami to mogą mi go oflagować i usunąć ?
Rzecz która promuje działa jak na filmiku .


RE: jak nie dostać bana na yt? - afghan - 05-06-2013 23:45

Można też trochę przyciąć film działa Smile