Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sport u forumowiczów. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Sport u forumowiczów. (/Temat-Sport-u-forumowiczow-7047)

Strony: 1 2


Sport u forumowiczów. - tv-story - 13-05-2010 15:43

Uprawiacie jakieś sporty? Jeśli tak to piszcie jakie.
Ja gram w piłkę nożną chyba od urodzenia Smile
do tego jeżdżę dość sporo na rowerze.
A jak u was?


RE: Sport u forumowiczów. - Satan - 13-05-2010 17:59

Jeżeli gra w CS'a to sport to go uprawiam ^^
Ale na serio to sport uprawiam tylko że nie w jakimś klubie tylko amatorsko xP
Pływanie, granie w piłkę nożną, jeżdżenie na rowerze (choć ostatnio mi się zepsuł - koło się wygięło xP).
Ave ! \m/


RE: Sport u forumowiczów. - gary126 - 13-05-2010 18:43

Tenis Stołowy (W Naszym Kraju każdy sra na ten Sport), Biegi [3 KM i 5 KM] i wsio


RE: Sport u forumowiczów. - Songoku - 13-05-2010 19:32

Ja ćwiczę czasami na siłowni, trochę sztuki walki (ale nie chodzę na żadne kursy/treningi wolę się sam rozwijać/kształcić - książki, intenet, filmy)
Jak pogoda dopisze to zapierd##am rowerem po zamkniętych wapiennikach Smile
Wieczorem obok Kauflandu/Lidla ćwiczę drifty, czasami poza miastem wyścigi na 1/4 mili.
No i najlepsze xd - PARKOUR < to akurat trenuję w lesie i na wapiennikach (zamkniętych) Big Grin gdyż nikt z moich znajomych tego nie ćwiczy a ja nie chcę latać po mieście jak jakaś małpa Big Grin
Jeszcze ćwiczę Joge i Tai Chi jak rodzice śpią bo wtedy jest spokój/cisza w chacie.


RE: Sport u forumowiczów. - Marcos2233 - 13-05-2010 20:10

U mnie siata i tenis stołowy to najwieksza radośćBig Grin zadko piłka nożna ale tez sie grywa Smile


RE: Sport u forumowiczów. - Adik1818 - 13-05-2010 21:40

jak kolega napisał, że gra w piłkę oczywiście nożną chyba od urodzenia to ja mam podobnie. Gram amatorsko z kumplami ale kilka razy w tygodniu.


RE: Sport u forumowiczów. - Dareczek13 - 13-05-2010 21:54

Ja grałem około 6 lat w piłke w klubie(liga terenowa^^).. a od jakiegos 1,5 roku chodze natreningi MMA, Brasilian Jujitsu,Jeet kune do(JKD), Wyszystko w jednym klubie . No jeszcze czasem poskacze na rowerze ,hehe kiedys parkour.. NO i Siłka !;D


RE: Sport u forumowiczów. - krzych91 - 13-05-2010 21:56

Siłownia, tenis, squash, ścianka wspinaczkowa.


RE: Sport u forumowiczów. - Royside - 13-05-2010 22:53

Krav Manga , kiedyś Aikido , Pływanie (OSW) , biegi na 500 m


RE: Sport u forumowiczów. - omisiu - 14-05-2010 06:24

Chyba jedyny jak na razie Taniec Towarzyski w klubie no i to wsio jak na razie