Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zlecenie]Polecenie na strone - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Zlecenie]Polecenie na strone (/Temat-Zlecenie-Polecenie-na-strone-70458)



[Zlecenie]Polecenie na strone - GGG205 - 02-06-2013 20:18

Mój klient szuka osoby, która wykona dla niego:

- 10 poleconych na 20dollras2surf

Podam jego Gadu-Gadu i napisał, zapłaci: 31352996


RE: [Zlecenie]Polecenie na strone - bitu92 - 03-06-2013 02:05

Czyli ty szukasz osoby która ci nabije poleconych , a potem zwiniesz się z manatkami :9
Moge załatwić poleconych , ale płatność z góry Smile


RE: [Zlecenie]Polecenie na strone - knight2 - 03-06-2013 10:50

10 poleconych = 5 zł
dasz tyle ?


RE: [Zlecenie]Polecenie na strone - GGG205 - 03-06-2013 18:37

Proszę pisać do tego Pana co dałem Gadu-Gadu, bo on poprosił mnie bym pomógł mu znaleźć zleceniodawców.


RE: [Zlecenie]Polecenie na strone - bitu92 - 03-06-2013 19:03

(03-06-2013 18:37)GGG205 napisał(a):  Proszę pisać do tego Pana co dałem Gadu-Gadu, bo on poprosił mnie bym pomógł mu znaleźć zleceniodawców.

hahaha żebyś znalazł mu zleceniodawców? haha , wnioskuje że to gg jest twoje Smile

A tu rozmowa z tak mi sie wydaje z GGG205
To tak ode mnie :
chłopak ma na gg 13 lat , z konwersacji wnioskuje iż tak jest naprawde.
Pisałem do niego , pierw zaczął pytać o czy chce jakieś gry kupić beka .
Pisze do niego o poleconych a jednak on nie chce poleconych tylko chce kody 20$pass , z zapytaniem ile chce / ile płaci napisał że chce pierw jeden bo nie wierzy że mam Cool .
Po napisaniu że jak zapłaci za kod to mu podam napisał cytuje 'nie to nie narka !' .
Tyle cześć


RE: [Zlecenie]Polecenie na strone - GGG205 - 19-06-2013 07:21

Ja mam 15 lat, pomagam mu bo zarejestrował się z mojego linku polecającego na firegift. Po drugie pisał, że chce poleconych nie mój problem, że tak wyszło. Pisał, że chce poleconych, a nie jakieś kody. Myślę, że temat można zamknąć.


[Zlecenie]Polecenie na strone - yazir - 21-06-2013 23:59

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.