Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
problem z logowaniem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: problem z logowaniem (/Temat-problem-z-logowaniem-7045)



problem z logowaniem - patryczek999 - 13-05-2010 14:02

Elo
Tak jak w temacie mam problem z logowaniem.Od prawie 2 tygodni nie moge sie zalogowac na swoje konto. W szkole i u dziewczyny wszystko dziala normalnie , natomiast u siebie probowalem juz wszystkiego:czyscilem pamiec podreczna, ciasteczka, korzystalem z innej przegladarki i nic.Przez proxy jedynie moge wejsc u siebie.

Macie jakies rady?

zapomnialem dodac ze wyskakuje mi ten piesek przy kazdym logowaniu:(chce wejsc w koncu na moje kontoSmile


RE: problem z logowaniem - Tech - 13-05-2010 14:44

Hmm, wygląda tak jakby zbanowali twoje IP. Jedynym wyjściem jest tu napisanie w tej sprawie do Lockerz i czekanie na odpowiedź, lub korzystanie z proxy.


RE: problem z logowaniem - Magnus - 13-05-2010 15:02

Właśnie napisz do nich na adres :

[email protected]


RE: problem z logowaniem - mikolaj90 - 13-05-2010 15:22

Jak by Cię zbanowali, to by pojawił się napis związany ze zbanowaniem. A jak nie masz takiego napisu, to bana nie masz.


RE: problem z logowaniem - tymonowy - 13-05-2010 15:38

ja mam tak samo , pisałem do nich , ale odpisał automat


RE: problem z logowaniem - Tidus - 15-05-2010 09:34

Kiedys mialem to samo .. Spróbuj zrobić tak z 10 razy<zalogowac sie> i jak nie wejdzie to musisz czekac tak jak ja kiedys akurat przed restockiem spring fling