Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PPA] "Give link on mediafire pls"? Skończyłem z tym! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [PPA] "Give link on mediafire pls"? Skończyłem z tym! (/Temat-PPA-Give-link-on-mediafire-pls-Skonczylem-z-tym-70444)



[PPA] "Give link on mediafire pls"? Skończyłem z tym! - Rzetliksz - 02-06-2013 16:44

1.Nazwa przedmiotu : "Give me link on mediafire pls"? Skończyłem z tym!
2.Opis przedmiotu : Poradnik, który pomoże ci mocarnie zwiększyć wiarygodność pobieranych plików, sam się na niego nabrałem. :| Wymagana podstawowa znajomość obsługi Visual Studio, z małym naciskiem na C# (ale tak naprawdę wcale). Wczoraj siedziałem 3h na Visual Basiciem i tylko straciłem tyle wspaniałych chwil życia, taki drugi brainf~ck.
3.Zdjęcia : -
4.Kontakt : tutaj / [email protected]
5.Cena : 30zł / 10$
6.Sposób zapłaty za przedmiot : mbank/paypal

Recenzja od yażira będzie wkrótce


RE: [PPA] "Give link on mediafire pls"? Skończyłem z tym! - Rzetliksz - 02-06-2013 18:49

Recenzja z innego forum:
Cytat:Co do poradnika, to nadaje się on do nisz z jakimś potencjałem, na których wpada jakieś pobranie, bo jak nisza nie ma pobrań to zawartość tego poradnika nie pomoże w pozyskaniu ich, z 0 zrobimy tylko 00. Metoda mi nie znana, nie jest to coś jak update, do poradnika jest zamieszczony filmik, plik .exe oraz projekt Visual Studio. Nie mam nawet jak podchodzić do poradnika od strony merytorycznej, bo posiada on 10 linijek z czego 3 odchodzą (1 - przywitanie "Cześć", 2 - linijka z linkiem do filmiku, 3 - pożegnanie). Myślę, że jeśli ktoś ma zyski i chce je zwiększyć małym kosztem to warto kupić ten poradnik.
Czekamy jeszcze na yazira Smile


RE: [PPA] "Give link on mediafire pls"? Skończyłem z tym! - Skipi - 02-06-2013 18:54

To nie jest czasem udostepnianie pliku za darmo a potem z pliku trzeba pobrac plik ? Smile

Jak tak to ameryki nie odkryłeś.


RE: [PPA] "Give link on mediafire pls"? Skończyłem z tym! - Rzetliksz - 02-06-2013 18:58

(02-06-2013 18:54)Skipi napisał(a):  To nie jest czasem udostepnianie pliku za darmo a potem z pliku trzeba pobrac plik ? Smile

Jak tak to ameryki nie odkryłeś.
Pobierasz .exe, pojawia ci wiadomość, że dostępna jest nowa wersja i bez tej nowej wersji nie działa - to nie jest to. Jednak opiera to się mniej-więcej na tym co powiedziałeś, mimo tego, nie jest to jakiś suchar, tylko porządnie uwiarygodnione i zrobione.
A i może to być dobrym wejściem w realcontent.


RE: [PPA] "Give link on mediafire pls"? Skończyłem z tym! - CMRR - 02-06-2013 22:11

Znany sposób. Napisanie tego w C# czy vb to nic trudnego.


RE: [PPA] "Give link on mediafire pls"? Skończyłem z tym! - yazir - 03-06-2013 22:54

Hmm ciężko coś o tym napisać. Na pierwszy rzut oka nasuwa się na myśl, "ale to już było", ale z drugiej strony jest inaczej
Główną częścią jest aplikacja Smile
Dla osób zarabiających na fejkowych hackach, grach etc aplikacja powinna zwiększyć zyski (u mnie ilość leadów wzrosła o jakieś 30-40% na 5 testowych plikach, wcześniej był na nich stosowany instalator + update).

Jeśli ktoś w miarę regularnie pracuje, to kupując to nie powinien stracić pieniędzy, a raczej je pomnożyć.
Z drugiej strony za 30pln nie spodziewajcie się cudów i wzrostu zarobków o 100000000%



[PPA] "Give link on mediafire pls"? Skończyłem z tym! - surfer0700 - 06-07-2013 23:46

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.