Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie o PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Pytanie o PPA (/Temat-Pytanie-o-PPA-70442)



Pytanie o PPA - Narodowiec1920 - 02-06-2013 16:32

Więc mam takie pytanie, zarejestrowałem sie na firecash.org, wrzuciłem plik i najpierw samemu chciałem ściągnąć ale zauważyłem że trzeba wypełnić oferty typu..."Podaj numer telefonu, weżniemy ci [xxxxx] złoty" etc. i we wszystkich trzeba płacić kase więc pytanie: Gdzie ja znajde debila który będzie drogie sms'y wysyłał żeby jeden niepotrzebny plik ściągnąć?


RE: Pytanie o PPA - Oskarox - 02-06-2013 16:37

Właśnie o to chodzi w PPA. Plik ma być na tyle przekonywujący i poszukiwany przez ludzi aby go ściągnęli bez względu na wszystko Smile Poza tym wydaje mi się, że w innych krajach są nie tylko oferty SMS.


RE: Pytanie o PPA - startchips - 02-06-2013 16:38

Zarobek PPA właśnie na tym polega, są rzeczy co są drogie i ciężko dostępne, a ludzie poszukują, powiedzmy coś kosztuje 200 zł to byś nie chciał tego np. za sms 3.66 zł ? Wiadomo, że byś chciał to. Trochę dziwnie napisane, ale właśnie ludzie tak zarabiają. Jeśli wrzucisz plik, który jest w internecie dostępny za darmo na tysiącach stronach to wiadomo, że nikt nie pobierze, dlatego trza wrzucać pliki takie co są mało dostępne, a jak już to za opłatą. I przede wszystkim poszukiwane.


RE: Pytanie o PPA - separacja - 02-06-2013 16:41

Myślałeś, że sam sobie pobierzesz plik i zarobisz 2$ za pobranie?


RE: Pytanie o PPA - Narodowiec1920 - 02-06-2013 17:12

Myślałem że pobiore to samemu i dostane za to 1 000 000$ ;_;


Pytanie o PPA - yazir - 02-06-2013 17:14

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.