Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak pobrać płatne "Poradniki PPA" - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak pobrać płatne "Poradniki PPA" (/Temat-Jak-pobrac-platne-Poradniki-PPA-70441)

Strony: 1 2 3 4


Jak pobrać płatne "Poradniki PPA" - Pidii - 02-06-2013 16:27

Witam, nie siedze w tym długo lecz na szybko spróbuję wytłumaczyć na czym to polega.
Sciągamy program:
http://speedydrive.net/
[Obrazek: 23tq38.jpg]
Który jest programem znanej strony do wrzucania plików:
http://speedyshare.com/

Naciskamy "Register" rejestrujemy się
Your Name - Wpisujemy swoje imię/nick może być wymyślony niekoniecznie z tego forum.

Your Email - Wpisujemy swoj email, który musi być ważny ponieważ przychodzi na niego wiadomość potwierdzająca założenie konta.

[Obrazek: 2u8cubd.jpg]



Po potwierdzeniu wiadomości, przychodzi nam nasz Login i hasło.

Poprzez Login i hasło logujemy się na:
http://speedyshare.com/
[Obrazek: 2z4xr48.jpg]

Kllikamy "szukaj" i wpisujemy fraze "poradnik PPA"

Wyświetli nam się wiele poradników które ktoś wrzucił jakiś czas i bezpłatnie możemy go pobrać w ciągu 24h od założenia konta.

Konto można wyrabiać na osobne konta email w ten sam sposób.

Pozdrawiam.


@Edit, postaram się wrzucić screeny aby to miało ręce i nogi.

@Editv2, screeny dodane w razie jakiś wątpliwości jestem otwarty na pytania.

POMOGŁEM? REP+! 4


RE: Jak pobrać płatne "Poradniki PPA" - legiaking1916 - 02-06-2013 16:42

Sposób jak najbardziej działa, słyszałem o tym wcześniej, ale dla tych, którzy o tym nie słyszeli tutaj jest naprawdę super wyjaśnione Smile


RE: Jak pobrać płatne "Poradniki PPA" - Archiebald - 02-06-2013 17:09

Jeden typ wyskakuje ze sposobem na zdobycie poradników ok , a tu nagle czipsy przyszły i zachwala ten własnie konkretny post i go nie ma, pfff dziwne zachowanie he he


RE: Jak pobrać płatne "Poradniki PPA" - bitu92 - 02-06-2013 17:20

Ja se tam to sprawdze xd


Odp: Jak pobrać płatne "Poradniki PPA" - Archiebald - 02-06-2013 17:27

Przejrzałem trochę te poradniki i w sumie nie znalazłem nic czego nie można znaleźć googlując , tyle że parę rzeczy podanych na tacy i nie trzeba szukać Wink

stapatatalkowane Wink


RE: Jak pobrać płatne "Poradniki PPA" - Pidii - 02-06-2013 23:19

(02-06-2013 17:09)Archiebald napisał(a):  Jeden typ wyskakuje ze sposobem na zdobycie poradników ok , a tu nagle czipsy przyszły i zachwala ten własnie konkretny post i go nie ma, pfff dziwne zachowanie he he

Niewiem o co Ci chodzi, na forum byłem od dłuższego czasu lecz od niedawna mam konto. Dałem poradnik którego tu wcześniej nie widziałem być może ktoś o tym sposobie nie wiedział, a odtego jest ten dział no ale cóż nie każdemu da się dogodzić. Sad


Odp: Jak pobrać płatne "Poradniki PPA" - Archiebald - 03-06-2013 06:23

O co mi chodzi. ? O lodówe co nie chłodzi. Poczytałeś co tam jest w tych poradnikach? W każdym są jakieś prawa autorskie i autorzy nie życzą sobie rozpowszechniania ich. Przegiąłeś dzwonie do FBA masz max godzinę na ucieczkę, Smile przylecąodrzutowcem i Cię zwiną. A tak na poważnie o nic mi nie chodzi, ja na forum jestem krótko ale mimo to zaczynam dostrzegać różne dziwne rzeczy Wink i się wypowiadam.

stapatatalkowane Wink


RE: Jak pobrać płatne "Poradniki PPA" - Pidii - 03-06-2013 08:06

Wrzucone pliki same z siebie są rozpowszechnione, każdy wrzucający plik potwierdza regulamin i jest informowany że plik będą mogły pobrać osoby trzecie. A co do osób które sobie tego nie życzą niech dzwonią do "ACTA"


RE: Jak pobrać płatne "Poradniki PPA" - Klin - 03-06-2013 14:40

Znałem, działa. Czasami jestem zmuszony korzystać


RE: Jak pobrać płatne "Poradniki PPA" - pawel040 - 03-06-2013 14:47

(02-06-2013 16:27)Pidii napisał(a):  Wyświetli nam się wiele poradników które ktoś wrzucił jakiś czas i bezpłatnie możemy go pobrać w ciągu 24h od założenia konta.

Dzięki za poradnik ale mam jedno zastrzeżenie co do zdania powyżej. Gdzie w regulaminie pisze o płatnym pobieraniu treści? Jest tylko wzmianka o tym, że użytkownicy premium mają pierwszeństwo w pobieraniu treści które są w danej chwili najbardziej pożądane. Reszta użytkowników musi czekać aż zmniejszy się zainteresowanie danym plikiem lub obciążenie serwera.
A także każdy użytkownik zgodnie z regulaminem może pobierać wszystkie pliki za darmo.