Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NAWET DO 2,9zł za rejestrację w EOVENDO.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: NAWET DO 2,9zł za rejestrację w EOVENDO.com (/Temat-NAWET-DO-2-9zl-za-rejestracje-w-EOVENDO-com-70429)



NAWET DO 2,9zł za rejestrację w EOVENDO.com - Knight97 - 02-06-2013 13:44

Za zapis w EOVENDO.com oraz podanie przy kodzie bonusowym [chyba GULDCODE] wpiszesz: Kod001 , to otrzymasz 10% wartości złotego bloku reklamowego! Wink A to jest ok. 50DKK czyli ok. 29zł !!! więc 10% daje ok. 2,9zł Wink

Wypłacam po otrzymaniu wypłaty z EOVENDO.com , na Twoje konto Paypal Wink

Zapraszam Wink


RE: NAWET DO 2,9zł za rejestrację w EOVENDO.com - explrlz - 02-06-2013 15:25

Ta metoda nie dziala Smile Sam próbowałem Smile mialem 4/5 i Eovendo cofneło i mi do 0/5 Smile


RE: NAWET DO 2,9zł za rejestrację w EOVENDO.com - szczygielek - 02-06-2013 16:01

Ci poleceni chyba dają coś innego ale jeszcze nie wiem co Big Grin chyba trzeba do nich napisać, tylko po jakiemu? Big Grin po duńsku? xD


RE: NAWET DO 2,9zł za rejestrację w EOVENDO.com - Knight97 - 02-06-2013 16:17

@explrlz
Potem zbierasz drugą piątkę Wink Na kolejny dzień złotego bloku reklamowego Wink

Znalezione w sieci [eng]

Refer to Eovendo and earn money when people you have referred, users

For every 5 new users of Eovendo which you have referred, you will automatically be offered a golden advertising block that has a value of 50.00 DKK.

The users you refer must simply refer to your gold code when they log in the first time after they have established themselves as users of eovendo.com. Gold code, you decide.

When 5 new users have referred to you by their first login, and when they saw their first advertising break, you are offered a golden advertising block. When you see this, you get added 50.00 DKK on your Eovendo account, instead of the normal payment for an advertising block.

You must always remember to tell them you refer, you will receive a Gold advertising block with a value of 50.00 DKK for every 5 new users of Eovendo you've referred.

PL
W skrócie
Za każde zaproszone i aktywne choć chwilkę 5 osób dostaniesz jednorazowo złoty blog reklamowy.
Kiedy kolejnych 5 nowych userów się choć raz zaloguje - otrzymasz kolejny raz złoty blok reklamowy


RE: NAWET DO 2,9zł za rejestrację w EOVENDO.com - explrlz - 02-06-2013 17:31

@Knight97 mi wyzerowało a złotego bloku jak nie bylo tak nie ma Smile


RE: NAWET DO 2,9zł za rejestrację w EOVENDO.com - Knight97 - 02-06-2013 17:57

Dziś już oglądałeś zwykły blok? Złoty więc będzie jutro Wink


NAWET DO 2,9zł za rejestrację w EOVENDO.com - surfer0700 - 11-11-2013 01:25

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.