Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Informacje o zarobkach na GG - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Informacje o zarobkach na GG (/Temat-Informacje-o-zarobkach-na-GG-70428)



Informacje o zarobkach na GG - Mikoszi - 02-06-2013 13:42

Witajcie, w tym poradniku przedstawię w jaki sposób możecie szybko otrzymać informacje o tym ile dziś itd. zarobiliśmy. Często jest tak, że jesteśmy np. u rodziny, a chcielibyśmy sprawdzić ile kasy mamy, a nie mamy np. pakietu neta.. a mamy pakiet gadu-gadu. Ogólnie korzystanie z GG bez pakietu i tak wyjdzie taniej niż korzystanie z strony astrocash.

By to zrobić należy podać mi na PW: Login i Hasło do AC oraz numer GG z jakiego korzystacie. Oczywiście hasło najlepiej sobie zmienić na jakieś inne, chociaż i tak możecie mi zaufać i żadne pliki itd. nie zostaną Wam "podkradzione".

Następnie gdy Wam odpiszę musicie napisać na numer GG: 47544126 "cześć" i potem możemy sprawdzić swoje zarobki za pomocą komend:

Kod:
dzisiaj - by otrzymać info o dzisiejszych zarobkach
    wczoraj - wczorajsze zarobki,
    miesiac - miesieczne zarobki,
    total - ogolne zarobki,
    payout - zarobki mozliwe do wyplaty

Dla osób, które nie chcą podawać swoich danych do kont wkrótce przedstawię poradnik w jaki sposób można zrobić takiego bota.

Gdy teraz napiszecie do bota w/w komendami otrzymacie moje zarobki Tongue


RE: Informacje o zarobkach na GG - separacja - 02-06-2013 13:53

Login i hasło do AC, pozdrawiam.

Na tyle Ci chyba nikt nie ufa.


RE: Informacje o zarobkach na GG - Mikoszi - 02-06-2013 13:57

Ale ja nikogo nie zmuszam, kto chce to wyślę i tyle. Poza tym napisałem, że pojawi się poradnik gdzie napiszę w jaki sposób zrobić bota tak by nie trzeba było mi podawać danych.
Sposób z tego tematu jest tylko prostszy.


Poza tym takimi poradnikami chce pokazać AstroCash, że można zrobić fajne rzeczy w bardzo prosty sposób i co ważne szybko. Może ich to zmotywuje.


RE: Informacje o zarobkach na GG - Maximus12 - 02-06-2013 14:12

Wysłałem PW
LOGIN I HASŁO

Na koncie AC mam kilka miliardów $ Jerk2

pokerface XD beka


RE: Informacje o zarobkach na GG - minister1234 - 02-06-2013 14:13

hahaa żenada mój kolego, w VB można zrobić to tak, że BOT będzie Ci wysyłał info o KAŻDYM POBRANIU ;] Wszystko w VB, na legalu no i bez przekrętów.

Pozdrawiam ;]


RE: Informacje o zarobkach na GG - Mikoszi - 02-06-2013 14:17

@up

Po pierwsze nie jestem Twoim kolegom, po drugie oczywiście można zrobić to, jak i wiele różnych rzeczy.. ale czemu tego nie zrobisz w takim razie?

Po trzecie nie oskarżaj mnie o przekręty czy o coś co jest nielegalne.. bo BOT GG jest rozwijany za pośrednictwem GG, a ja nikogo nie chce oszukać.. bo niby co Wam z tym zrobię? Ukradnę niszę z gierek z FB. Bez komentarza. Znam sporo blogów osób z tego forum. Chociażby z tego jak pomagałem w PPA, albo jak sprzedawałem pluginy do WP. Podałem je, albo korzystam z nich? Nie, możecie to stwierdzić z zarobków, które są z refów.

Po prostu dziele się tym co potrafię za darmo. Ze względu na Wasza paplaninę jeszcze dziś dodam nowy poradnik.


RE: Informacje o zarobkach na GG - WazzaP - 02-06-2013 14:18

minister1234, to czemu się nie pochwalisz? Znowu tylko dla sb masz? facepalm


RE: Informacje o zarobkach na GG - karol9919 - 15-05-2014 15:48

HAHAHA Big Grin Sorry za odkop ale zajebisty 'dżołk' Big Grin lepszej głupoty nie słyszałem bekafacepalmpokerface


RE: Informacje o zarobkach na GG - LordBeaK - 08-05-2015 21:33

Noo koleś pojechał.


Informacje o zarobkach na GG - Klin - 09-05-2015 12:29

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.