Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Świetna nisza ( zarabiania na PP) 150-500zl/mie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Świetna nisza ( zarabiania na PP) 150-500zl/mie (/Temat-Swietna-nisza-zarabiania-na-PP-150-500zl-mie-70403)

Strony: 1 2


Świetna nisza ( zarabiania na PP) 150-500zl/mie - fanfan - 02-06-2013 06:41

1.Nazwa przedmiotu : Świetna nisza ( zarabiania na PP) 150-500zl/miesięcznie

2.Opis przedmiotu :
Całe Know-How niszy zarabiania na programie partnerskim. Oparte o moją wiedzą (zarabianiem w ten sposób przez ostatnie 2 lata)

Czego potrzebujemy?

-Prostej strony w HTML-u z 3-4 zakładami którą otrzymasz po zakupie (strona może stać na domenie lub subdomenie). Może to być też postawione na platformie blogowej. Na stronie będą umieszczone formularze programu partnerskiego.
-Konta w programie partnerskim
-20-30 min dziennie

Zarobki przez 2 lata kształtowały się średnio w granicach 150zł-500zł.
Ostatnie 3 miesiące:

http://pokazywarka.pl/ek2l81/

Średnia z 3 miesięcy około 300zł/miesiąc.

Jest to dobra nisza, ogólnie konkurencja jest może duża, lecz sposób w jaki zarabiałem był wykorzystywany przez małą liczbę osób. Dowodem są moje zarobki. Dlaczego sprzedaje? Nie działam już w tym od miesiąca, nie mam czasu, zarobki jak dla mnie niewielkie, mam inne źródła którym poświęcam czas i które przynoszą większe zyski.

3 sztuki. (każda z osób dostanie inną szatę graficzną strony)

Oddane tutorowi - czeka na recenzję

3.Zdjęcia : brak
4.Kontakt : PW
5.Cena : 80 zl
6.Sposób zapłaty za przedmiot : przelew, moneybookers, bon ukash


RE: Świetna nisza ( zarabiania na PP) 150-500zl/mie - Macieqx - 02-06-2013 06:55

Recenzja, bez tego nie ma kupców Tongue


RE: Świetna nisza ( zarabiania na PP) 150-500zl/mie - fanfan - 02-06-2013 06:56

Spokojnie, czekam na recenzję od Surfera


RE: Świetna nisza ( zarabiania na PP) 150-500zl/mie - surfer0700 - 02-06-2013 09:40

Poradnik otrzymałem dzisiaj chwilę przed godzina 8mą, o 10tej wstałem, więc niestety wcześniej recenzji napisać nie mogłem Tongue

RECENZJA

Poradnik to niecałe 4 strony A4 napisane 12stką. Wszystkie informacje w nim zawarte napisane są bardzo ogólnikowo, a niektóre kwestie powinny być bardziej sprecyzowane. Napisałem o tym autorowi poradnika, myślę że to poprawi. Warto zwrócić uwagę że tutaj 'lead' to nie tylko jakaś tam rejestracja, ale i również DZIAŁANIE W REALNYM ŚWIECIE. Dlatego nie tak łatwo jest wygenerować poprawne leady. Właściwie jedynymi informacjami zawartymi w tym poradniku są sposoby reklamy tych programów. Bo zarejestrować się w sieci afiliacyjnej, stworzyć stronkę i dołączyć do programu każdy głupi potrafi. Ale zdobyć leady, akurat te leady, nie jest już tak łatwo. Tutaj pozwolę sobie zacytować Twoje zdanie:
(02-06-2013 06:41)fanfan napisał(a):  Jest to dobra nisza, ogólnie konkurencja jest może duża, lecz sposób w jaki zarabiałem był wykorzystywany przez małą liczbę osób.
No z tym się akurat nie zgodzę, bo te sposoby 'reklamy' sprzedawane są na allegro od roku albo i jeszcze dłużej Tongue
Sposób testowałem około 5-6 miesięcy temu i dochód kreował się na kwotach trochę wyższych niż autor podał w temacie, ale to wymagało większej pracy. Więc śmiem stwierdzić, że na tym DA SIĘ ZAROBIĆ.
Cóż więcej... Jeżeli ktoś się przyłoży i będzie stosował się do tych 3 sposobów reklamy opisanych w poradniku, to myślę że kwoty z poradnika jest w stanie osiągnąć, bez własnego ruszenia głową niestety więcej niż te poradnikowe 120 Euro nie wyciągnie.
W razie pytań jestem do dyspozycji, na zagadki nie odpowiadam, więc proszę sobie odpuścić pytania typu: "Czy chodzi o...." itd.




RE: Świetna nisza ( zarabiania na PP) 150-500zl/mie - fanfan - 02-06-2013 10:04

Ogólnikowo, lecz po zakupie służę pomocą w każdej kwestii i każdemu wytłumaczę gdyby czegoś nie rozumiał. Napisałeś mi na PW że mało na tym zarabiam... z tym się zgodzić mogę, znam osoby które zarabiają w identyczny sposób kwoty 3x większe, ale ja na to poświęcałem 20-30min dziennie więc zarobek był taki jaki był.

"Jest to dobra nisza, ogólnie konkurencja jest może duża, lecz sposób w jaki zarabiałem był wykorzystywany przez małą liczbę osób."

Co do sprzedawanych sposobów "reklamy" na allegro, owszem były sprzedawane ale jakiś czas temu teraz tego praktycznie w ogóle nie ma. Powiem więcej. Moim zdaniem to i tak nie ma dużego znaczenia i nie zmienia faktu że jest mała konkurencja bo tam nie reklamują się bezpośrednio duże firmy tylko osoby prywatne które korzystają jedynie z programu partnerskiego, a tych osób prywatnych jest znacznie mniej niż osób zainteresowanych reklamą w miejscu w którym ten produkt reklamujemy.

Cena zakupu 80zl zwrócić się może nawet po 4-5 dniach. Więc ryzyko jest zerowe, jeżeli ktoś się zastosuje do tego co napisałem to nie ma takiej opcji by w przeciągu 30 dni nie zarobił tych 150zl.


Zapraszam do zakupu, dla 1 osoby promocja CENA 60 PLN


RE: Świetna nisza ( zarabiania na PP) 150-500zl/mie - fanfan - 03-06-2013 09:32

Schodzę z ceny do 50 PLN dla pierwszej osoby.


RE: Świetna nisza ( zarabiania na PP) 150-500zl/mie - Rzeziu - 03-06-2013 10:13

za 30 zł biorę od ręki Big Grin


RE: Świetna nisza ( zarabiania na PP) 150-500zl/mie - fanfan - 03-06-2013 10:18

Zapraszam na PW


RE: Świetna nisza ( zarabiania na PP) 150-500zl/mie - fanfan - 03-06-2013 23:27

1 sztuka sprzedana, zapraszam do zakupu następnej.

KOLEJNA PROMOCJA CENA 40 PLN


RE: Świetna nisza ( zarabiania na PP) 150-500zl/mie - milosz998 - 04-06-2013 22:54

Kupiłem, na razie nie przetestowałem, ale dam znać o wynikach niedługo.